Gå til hovedindhold

LEGO Icons 11375 Ferrari F2004 & Michael Schumacher - byggesæt til voksne (18+)

LEGOKonstruktionssætEAN: 5702018063583
Pris fra 526 krtil 1.139 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 613 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 520 kr 13. maj

Sammenlign priser på LEGO Icons 11375 Ferrari F2004 & Michael Schumacher - byggesæt til voksne (18+) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 526 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Icons 11375 Ferrari F2004 & Michael Schumacher
526 kr
Til butik
LEGO Icons 11375 Ferrari F2004 & Michael Schumacher billede

Produktinformation

Fejr en gylden æra af Formula 1-racing med LEGO® Icons Ferrari F2004 & Michael Schumacher (11375) modelbilssæt. Byg en skalatro kopi af den legendariske racerbIl, som med Michael Schumacher bag rattet dominerede 2004-sæsonen. Ferrari-modellen har fungerende styring, rillede slickdæk og en detaljeret V10-motor samt en udstillingsstand med køretøjsdetaljer og statistik. Michael Schumacher-minifiguren leveres med hjelm, vinderpokal og en podie-inspireret udstillingsstand med et trykt billede og et citat fra den syvdobbelte verdensmester. Denne førsteklasses udstillingsmodel er et fascinerende midtpunkt og en oplagt jule- eller fødselsdagsgave til fans af F1-racing og samlere af F1-merchandise. Udforsk det dynamiske udvalg af LEGO F1 byggesæt (sælges separat) designet til voksne, børn og familier. Byg smartere med LEGO Builder appen - zoom ind, roter i 3D, følg dine fremskridt og følg trin-for-trin digitale instruktioner. Sættet indeholder 735 dele.

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 11375
EAN: 5702018063583
Varenr.: 3404088
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Icons 11375 Ferrari F2004 og Michael Schumacher
531 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Icons Ferrari F2004 - Michael Schumacher 11375
589 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Icons – Ferrari F2004 & Michael Schumacher (11375)
658 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
11375 LEGO Icons Ferrari F2004 og Michael Schumacher
699,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Icons 11375 Ferrari F2004 & Michael Schumacher - byggesæt til voksne (18+)
769 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Icons 11375 Ferrari F2004 & Michael Schumacher - byggesæt til voksne (18+)
789 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Icons - Ferrari F2004 og Michael Schumacher - GEEKD.dk
1.139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Icons 11375 Ferrari F2004 & Michael Schumacher - byggesæt til voksne (18+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Icons 11375 Ferrari F2004 & Michael Schumacher - byggesæt til voksne (18+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK526 kr565 krKøb
2CS MEGASTORE DK531 kr570 krKøb
3Komplett DK589 kr589 krKøb
4Teknikproffset DK658 kr717 krKøb
5Legekæden699,95 kr699,95 krKøb
6Boligcenter DK769 kr769 krKøb
7Vivas DK789 kr868 krKøb
8Geekd1.139 kr1.139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Icons 11375 Ferrari F2004 & Michael Schumacher - byggesæt til voksne (18+)

PriceData har fulgt prisen på LEGO Icons 11375 Ferrari F2004 & Michael Schumacher - byggesæt til voksne (18+) i 125 dage. Laveste pris i perioden er 520 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 543 kr.

Den nuværende pris på 526 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for LEGO Icons 11375 Ferrari F2004 & Michael Schumacher - byggesæt til voksne (18+). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for LEGO Icons 11375 Ferrari F2004 & Michael Schumacher - byggesæt til voksne (18+) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026526 kr5 kr (1%)
23. maj 2026531 kr2 kr (0%)
20. maj 2026533 kr1 kr (0%)
17. maj 2026534 kr25 kr (4%)
16. maj 2026559 kr28 kr (5%)
14. maj 2026531 kr11 kr (2%)
13. maj 2026520 kr11 kr (2%)
12. maj 2026531 kr1 kr (0%)
11. maj 2026532 kr27 kr (5%)
7. maj 2026559 kr25 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret