Gå til hovedindhold

LEGO Harry Potter 76474 - Hogwarts’ herbologiske planter (817 dele)

LEGOSamleklodserEAN: 5702018063484
Pris fra 647 krtil 899,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 252,95 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO Harry Potter 76474 - Hogwarts’ herbologiske planter (817 dele) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 647 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Harry Potter 76474 Hogwarts™ Botanik-planter
647 kr
Til butik
LEGO Harry Potter 76474 Hogwarts™ Botanik-planter billede

Produktinformation

LEGO® Harry Potter™ byggesæt skaber et Hogwarts™ Herbology-midtpunkt med 3 ikoniske planter, interaktive bevægelsesfunktioner og 3D-instruktioner i LEGO Builder appen. Byg og udstil Mandrake, Fanged Geraniums og Mimbulus Mimbletonia, og bring derefter scenen til live ved at trække Mandrake op af potten, så rødderne ryster og munden bevæger sig, som om den skriger, få Fanged Geraniums til at 'bide' og få Mimbulus Mimbletonia til at pulsere. Træk Mandrake-planten op af potten for at få dens mund til at bevæge sig, som om den skriger Få Fanged Geraniums til at 'bide', og få Mimbulus Mimbletonia til at pulsere Udstil 2 planter på bordet, og tilføj den dekorative slyngplante og ørevarmere Harry Potter™ gave til piger, drenge og fans fra 12 år og op Oplev forbedrede 3D-instruktioner i LEGO® Builder appen Kombinerer udstilling og praktisk leg for at genskabe et magisk Herbology-øjeblik fra Hogwarts™.

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 76474
EAN: 5702018063484
Varenr.: 3443324
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Harry Potter Urtologiplanter på Hogwarts 76474
647 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Harry Potter 76474 Hogwarts™ Botanik-planter
715 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Harry Potter 76474 - Hogwarts’ herbologiske planter (817 dele)
739 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
LEGO Harry Potter™ 76474 Hogwarts™ Botanik-planter
899,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Harry Potter 76474 - Hogwarts’ herbologiske planter (817 dele) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Harry Potter 76474 - Hogwarts’ herbologiske planter (817 dele) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK647 kr686 krKøb
2Komplett DK647 kr647 krKøb
3CS MEGASTORE DK715 kr754 krKøb
4Boligcenter DK739 kr739 krKøb
5Legekæden899,95 kr899,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Harry Potter 76474 - Hogwarts’ herbologiske planter (817 dele)

PriceData har fulgt prisen på LEGO Harry Potter 76474 - Hogwarts’ herbologiske planter (817 dele) i 31 dage. Laveste pris i perioden er 647 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 769 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 708 kr.

Den nuværende pris på 647 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for LEGO Harry Potter 76474 - Hogwarts’ herbologiske planter (817 dele). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for LEGO Harry Potter 76474 - Hogwarts’ herbologiske planter (817 dele) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026647 kr122 kr (16%)
3. maj 2026769 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret