Gå til hovedindhold

LEGO Gabby’s Dollhouse 11215 - Gabbys kattevenner i klodser, byggesæt 6+

LEGOSamleklodserEAN: 5702018063538
Pris fra 298 krtil 635 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 337 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 292 kr 14. mar.

Sammenlign priser på LEGO Gabby’s Dollhouse 11215 - Gabbys kattevenner i klodser, byggesæt 6+ og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 298 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Gabby's Dollhouse 11215 Gabbys klodsbyggede kattevenner
298 kr
Til butik
LEGO Gabby's Dollhouse 11215 Gabbys klodsbyggede kattevenner billede

Produktinformation

Besøg dine kattevenner i Gabbys dukkehus, og byg dine yndlingsfigurer! Havkat har en diamant, Æskebarn har et maleri af Gabby, Alfekat har en vandkande, Pandy Pote har et dukkehus, Muffins har en kage, og Daniel James "DJ" Katteurt har et klaver. Hyg og byg - én katteven ad gangen! 6 dyrefigurer fra den populære tv-serie til at bygge, lege med og udstille Kreativt byggesæt, der inspirerer til endeløs rolleleg Klodserne er designet til små hænder, så de er nemme at holde, lege med og bære rundt på Det fantasifulde LEGO® legesæt er en fantastisk Gabbys dukkehus-gave til børn Gør den kreative oplevelse ekstra sjov med LEGO® Builder appen 6+, 324 dele, 191mm x 354mm x 59mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 11215
EAN: 5702018063538
Varenr.: 3404083
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Gabby’s Dollhouse 11215 - Gabbys kattevenner i klodser, byggesæt 6+
-5%379 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO Gabby’s Dollhouse 11215 - Gabbys kattevenner i klodser, byggesæt 6+ billede

Produktinformation

Eventyrlig byggeleg med LEGO Gabby’s DollhouseGiv børn fra 6 år timevis af fantasifuld leg med LEGO Gabby’s Dollhouse sættet “Gabbys kattevenner i klodser”. Sættet inviterer til kreativ historiefortælling med de søde figurer fra universet og farverige, letgenkendelige mini-scener, der inspirerer til både byggeri og rolleleg.Leg, der udvikler fantasi og kreativitetMed i alt 324 elementer kan børn bygge flere figurer og små aktiviteter - perfekt til fans af byggeklodser og dukkehusleg. Sættet kommer med vejledning, så det er let at komme i gang, og de charmerende kattefigurer gør det oplagt at genskabe yndlingsøjeblikke eller finde på helt nye historier.Antal elementer: 324Anbefalet alder: 6+ årMedfølgende vejledning: JaProduktets højde: 9 cmPakkehøjde: 19,1 cmPakke bredde: 35,4 cmPakke dybde: 5,9 cmPakkens vægt: 0,49 kgAdvarsler: Brug under voksent opsyn; gem informationen; ikke egnet til børn under 3 år pga. små dele...

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: LEGO
Vægt: 0.8g
EAN: 5702018063538
Varenr.: 2025532
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Gabby’s Dollhouse 11215 - Gabbys kattevenner i klodser, byggesæt 6+
-5%399 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO Gabby’s Dollhouse 11215 - Gabbys kattevenner i klodser, byggesæt 6+ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: LEGO
Vægt: 0.8g
EAN: 5702018063538
Varenr.: 2025532
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Gabbys Dukkehus - Gabbys Klodsbyggede... 11215 - 324 Dele
399,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Gabbys dukkehus – Gabbys kattevenner i klodser (11215)
412 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
11215 LEGO Gabby's Dollhouse Gabbys klodsbyggede kattevenner
449,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Gabby's Dollhouse Gabbys klodsbyggede kattevenner 11215
474 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Gabbys Dukkehus Gabbys Byggede Kattevenner - GEEKD.dk
635 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Gabby’s Dollhouse 11215 - Gabbys kattevenner i klodser, byggesæt 6+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Gabby’s Dollhouse 11215 - Gabbys kattevenner i klodser, byggesæt 6+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK298 kr337 krKøb
2Boligcenter DK379 kr379 krKøb
3Vivas DK399 kr478 krKøb
4Kids-world.dk399,95 kr399,95 krKøb
5Teknikproffset DK412 kr461 krKøb
6Legekæden449,95 kr449,95 krKøb
7Komplett DK474 kr474 krKøb
8Geekd635 kr635 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Gabby’s Dollhouse 11215 - Gabbys kattevenner i klodser, byggesæt 6+

PriceData har fulgt prisen på LEGO Gabby’s Dollhouse 11215 - Gabbys kattevenner i klodser, byggesæt 6+ i 183 dage. Laveste pris i perioden er 259 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 311 kr.

Den nuværende pris på 298 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for LEGO Gabby’s Dollhouse 11215 - Gabbys kattevenner i klodser, byggesæt 6+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for LEGO Gabby’s Dollhouse 11215 - Gabbys kattevenner i klodser, byggesæt 6+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026298 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026299 kr6 kr (2%)
25. apr. 2026293 kr6 kr (2%)
22. apr. 2026299 kr6 kr (2%)
18. apr. 2026293 kr6 kr (2%)
17. mar. 2026299 kr7 kr (2%)
14. mar. 2026292 kr7 kr (2%)
10. mar. 2026299 kr40 kr (15%)
24. feb. 2026259 kr33 kr (11%)
7. feb. 2026292 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret