Gå til hovedindhold

LEGO DUPLO Bluey - Blueys Familiehus med Hukommelsesspil - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017816746
Pris fra 389 krtil 643 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 254 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 329 kr 17. mar.

Sammenlign priser på LEGO DUPLO Bluey - Blueys Familiehus med Hukommelsesspil - GEEKD.dk og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 389 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO Bluey 10459 Blueys families hus med huskespil
389 kr
Til butik
LEGO DUPLO Bluey 10459 Blueys families hus med huskespil billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO DUPLO
Farve: 1
Artikel nr.: 10459
EAN: 5702017816746
Varenr.: 24411805
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Bluey 10459 Blueys families hus med huskespil
399 kr
Til butik
LEGO Bluey 10459 Blueys families hus med huskespil billede

Produktinformation

Velkommen i Heeler-familiens hjem, hvor Bluey er klar til at spille. Små børn bygger først huset og udspiller situationer i Heeler-familien. Så starter huskespillet! Forældre gemmer genstande og figurer bag husets vinduer. De små drejer på pilen for at se, hvilke parrede genstande de skal finde. De finder et match ved at åbne vinduerne og bruge hukommelsen til at huske, hvor deres par gemmer sig. Små børn kan spille huskespil med et legetøjshus, der er inspireret af tv-serien Bluey Indeholder figurer af Bluey, Bingo og deres mor samt genkendelige detaljer Læringslegetøj, der inspirerer tumlinger til at øve sammenligning og finmotorik Forkæl Bluey-fans, der elsker rolleleg, med denne gave til små børn fra 3 år Der findes LEGO® Bluey sæt (sælges separat) til tumlinger og børn fra 4 år 3+, 83 dele, 378mm x 480mm x 94mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 10459
EAN: 5702017816746
Varenr.: 3340338
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO DUPLO Bluey - Blueys Familiehus med Hukommelsesspil - GEEKD.dk
419 kr
Til butik
LEGO DUPLO Bluey - Blueys Familiehus med Hukommelsesspil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Træd ind i Blueys verden med LEGO DUPLO Bluey - Blueys Familiehus med Hukommelsesspil (10459). Dette farverige byggesæt giver de mindste mulighed for at udforske og lege i Blueys hyggelige hjem, fyldt med sjove detaljer og genkendelige elementer fra ser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017816746
Varenr.: 52141819494736
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
10459 Blueys families hus med huskespil
-30%419,97 kr
Før 599,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blueys families hus med huskespil 10459
-30%419,97 kr
Før 599,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® DUPLO - Blueys Families Hus Med Huskespil 10459 - 83 Dele
-20%439,96 kr
Før 549,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Duplo - Blueys Families Hus Med Huskespil - 10459
549,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
10459 LEGO DUPLO Bluey Blueys families hus med huskespil
549,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO DUPLO Bluey - Blueys familiehus med hukommelsesspil (10459)
556 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO DUPLO 10459 Blueys familiehus med huskespil - 83 dele
-12%579 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO DUPLO 10459 Blueys familiehus med huskespil - 83 dele
-12%599 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO Bluey Blueys hus med memoryspil 10459
643 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO DUPLO Bluey - Blueys Familiehus med Hukommelsesspil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO DUPLO Bluey - Blueys Familiehus med Hukommelsesspil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK389 kr428 krKøb
2Proshop DK399 kr438 krKøb
3Geekd419 kr419 krKøb
4Pixizoo DK419,97 kr419,97 krKøb
5BabySam DK419,97 kr419,97 krKøb
6Kids-world.dk439,96 kr439,96 krKøb
7Gucca.dk549,95 kr549,95 krKøb
8Legekæden549,95 kr549,95 krKøb
9Teknikproffset DK556 kr625 krKøb
10Boligcenter DK579 kr579 krKøb
11Vivas DK599 kr678 krKøb
12Komplett DK643 kr643 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO DUPLO Bluey - Blueys Familiehus med Hukommelsesspil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO DUPLO Bluey - Blueys Familiehus med Hukommelsesspil - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 329 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 371 kr.

Den nuværende pris på 389 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for LEGO DUPLO Bluey - Blueys Familiehus med Hukommelsesspil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for LEGO DUPLO Bluey - Blueys Familiehus med Hukommelsesspil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 2026389 kr60 kr (18%)
17. mar. 2026329 kr60 kr (15%)
20. jan. 2026389 kr60 kr (18%)
3. jan. 2026329 kr60 kr (15%)
9. dec. 2025389 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret