Gå til hovedindhold

LEGO DUPLO 10471 - Blå politimotorcykel byggesæt (11 dele)

LEGOSamleklodserEAN: 5702018032015
Pris fra 49 krtil 141,41 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 92,41 kr (65% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41,9 kr 23. maj

Sammenlign priser på LEGO DUPLO 10471 - Blå politimotorcykel byggesæt (11 dele) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO 10471 Blå politimotorcykel
-21%49 kr
Før 62 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO DUPLO 10471 Blå politimotorcykel billede

Produktinformation

Små børn kan lege hverdagens helte og hjælpe med at patruljere i trafikken på en sej politimotorcykel. De træner finmotorikken ved at bygge trafiklysene. Når de kører rundt om trafikkeglerne med politibetjenten, er det med til at udvikle deres rumfornemmelse. Og de lærer om trafiksikkerhed, når de opdager, at det røde lys betyder stop, og det grønne lys betyder nye eventyr som trafikbetjent! Læringslegetøjet omfatter en politimotorcykel og en trafikbetjent-figur Små børn kan køre på politimotorcyklen og lære, hvornår man skal stoppe i trafikken Modellen af trafiklys består af store klodser, der er nemme at håndtere Fødselsdagsgaveidé til små børn fra 2 år, der godt kan lide legetøj med køretøjer LEGO® DUPLO® By-byggesæt er testet til det yderste for at garantere en sikker legeoplevelse 2+, 11 elements, 141mm x 191mm x 61mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 10471
EAN: 5702018032015
Varenr.: 3404067
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO Town 10471 Blå politimotorcykel
52,7 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO DUPLO 10471 - Blå politimotorcykel byggesæt (11 dele)
-20%79 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO DUPLO 10471 - Blå politimotorcykel byggesæt (11 dele) billede

Produktinformation

Hvis du søger de mest trendy nyheder på markedet, præsenterer vi dig for Konstruktionsspil Lego Duplo 10471!Antal stykker: 11 DeleFarve: MultifarvetMateriale: PlastikType: KonstruktionsspilAntal spillere: +1 SpillereAnbefalet alder: + 1 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Byggelegetøj
Vægt: 0.5g
EAN: 5702018032015
Varenr.: 2041907
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO Town politimotorcykel 10471 (blå)
81 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
10471 LEGO DUPLO Town Blå politimotorcykel
89,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO DUPLO 10471 - Blå politimotorcykel byggesæt (11 dele)
-17%99 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
LEGO - DUPLO - Blå politimotorcykel
99,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO DUPLO Town – Blå politimotorcykel (10471)
100 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO DUPLO Town - Blå Politimotorcykel - GEEKD.dk
121 kr
Til butik
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Konstruktionsspil Lego Duplo 10471
141,41 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO DUPLO 10471 - Blå politimotorcykel byggesæt (11 dele) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO DUPLO 10471 - Blå politimotorcykel byggesæt (11 dele) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK49 kr88 krKøb
2CS MEGASTORE DK52,7 kr91,7 krKøb
3Boligcenter DK79 kr79 krKøb
4Komplett DK81 kr81 krKøb
5Legekæden89,95 kr89,95 krKøb
6Vivas DK99 kr168 krKøb
7Legebyen DK99,95 kr138,95 krKøb
8Teknikproffset DK100 kr149 krKøb
9Geekd121 kr121 krKøb
10Streetshoppen141,41 kr141,41 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO DUPLO 10471 - Blå politimotorcykel byggesæt (11 dele)

PriceData har fulgt prisen på LEGO DUPLO 10471 - Blå politimotorcykel byggesæt (11 dele) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 41,9 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 56 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for LEGO DUPLO 10471 - Blå politimotorcykel byggesæt (11 dele). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for LEGO DUPLO 10471 - Blå politimotorcykel byggesæt (11 dele) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202649 kr6,91 kr (16%)
31. maj 202642,09 kr
30. maj 202641,99 kr
28. maj 202642,09 kr
24. maj 202641,99 kr
23. maj 202641,9 kr10,8 kr (20%)
20. maj 202652,7 kr6,11 kr (10%)
16. maj 202658,81 kr2,67 kr (4%)
15. maj 202661,48 kr2,48 kr (4%)
14. maj 202659 kr3 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret