Gå til hovedindhold

LEGO Duplo Alphabet Truck - Lego - Legekammeraten.dk

LEGOSamleklodserEAN: 5702017567464
Pris fra 228 krtil 459 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 231 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 217 kr 22. maj

Sammenlign priser på LEGO Duplo Alphabet Truck - Lego - Legekammeraten.dk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 228 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO 10421 Alfabetvogn
228 kr
Til butik
LEGO DUPLO 10421 Alfabetvogn billede

Produktinformation

Hop ombord, byg og ombyg LEGO® DUPLO® sættet Alfabetvogn, som er en sjov måde for små børn at lære deres ABC på.Byggelegetøj, der lærer små børn at genkende bogstaver og farverEn lastbil, der kan køres og har anhænger, 2 LEGO® DUPLO® figurer og 26 ABC-klodser Små børn kan gruppere klodserne efter farve og bruge dem til at begynde at skabe ord Inspirerer børnehavebørn til at synge deres ABC og sige bogstaverne højt Idé som fødselsdagsgave til små børn, der elsker billegetøj Klodserne i dette sæt er testet til det yderste for at garantere en sikker legeoplevelse Lærerigt legetøj til små børn fyldt med forskelligartede figurer og velkendte scener 2+, 36 elementer, 382mm x 262mm x 94mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 10421
EAN: 5702017567464
Varenr.: 3220965
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO 10421 Alfabetvogn
229 kr
Til butik
Gå til Legekammeraten.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
LEGO Duplo Alphabet Truck - Lego - Legekammeraten.dk
-32%239 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO Duplo Alphabet Truck - Lego - Legekammeraten.dk billede

Produktinformation

LEGO Duplo Alphabet Truck 10421 Gør læring sjov, kreativ og helt nede i børnehøjde med LEGO ® DUPLO ® Alfabetvogn - et skønt byggesæt, der hjælper små børn med at lære bogstaver, farver og sprog gennem leg. Her får de mindste lov til at opdage alfabetet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Udsalg
EAN: 5702017567464
Varenr.: 56440963400005
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO DUPLO - Alfabetlastbil - GEEKD.dk
279 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO Town alfabetlastbil 10421
299 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO DUPLO Town 10421 - Alphabet Truck
-12%334 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Duplo - Alfabetvogn - 10421
349,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
10421 LEGO DUPLO Town Alfabetvogn
349,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO - Alfabetvogn - 10421 - 36 dele
399,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
DUPLO - Alphabet Truck 10421
-13%459 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Duplo Alphabet Truck - Lego - Legekammeraten.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Duplo Alphabet Truck - Lego - Legekammeraten.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK228 kr267 krKøb
2CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb
3Legekammeraten.dk239 kr239 krKøb
4Geekd279 kr279 krKøb
5Komplett DK299 kr299 krKøb
6Teknikproffset DK334 kr383 krKøb
7Gucca.dk349,95 kr349,95 krKøb
8Legekæden349,95 kr349,95 krKøb
9Legebyen DK399,95 kr438,95 krKøb
10Estore DK459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Duplo Alphabet Truck - Lego - Legekammeraten.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO Duplo Alphabet Truck - Lego - Legekammeraten.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 217 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 226 kr.

Den nuværende pris på 228 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for LEGO Duplo Alphabet Truck - Lego - Legekammeraten.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for LEGO Duplo Alphabet Truck - Lego - Legekammeraten.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026228 kr4 kr (2%)
30. maj 2026224 kr5 kr (2%)
28. maj 2026229 kr5 kr (2%)
27. maj 2026224 kr4 kr (2%)
23. maj 2026228 kr11 kr (5%)
22. maj 2026217 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret