Gå til hovedindhold

LEGO Disney Pixar - Kevin og Dug Lego spil - GEEKD.dk

LEGOKonstruktionssætEAN: 5702018066713
Pris fra 359 krtil 752 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 393 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 350 kr 28. apr.

Sammenlign priser på LEGO Disney Pixar - Kevin og Dug Lego spil - GEEKD.dk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 359 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Disney 43290 Kenneth og Doggi
359 kr
Til butik
LEGO Disney 43290 Kenneth og Doggi billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Disney
Farve: 1
Artikel nr.: 43290
EAN: 5702018066713
Varenr.: 25203093
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Disney 43290 Kenneth og Doggi
399 kr
Til butik
LEGO Disney 43290 Kenneth og Doggi billede

Produktinformation

Glæd dig til nye eventyr med Doggi og Kenneth fra Disney og Pixar-filmen Op! Tag på et nyt eventyr, og skab dyrene. Byg Kenneths stand med blade og en ballon, spørg Doggi, om han vil lege apport (vær forsigtig med hans Skammens Kegle), eller kig i Min Eventyrbog. Egern! Og med Byg Sammen-funktionen i LEGO® Builder appen kan dine venner og familie blive en del af det kreative sjov! 2 klodsbyggede LEGO® ǀ Disney og Pixar figurer: Kenneth på en stand og Doggi Kenneth har et drejeligt hoved og bevægelige vinger, og Doggi har et bevægeligt hoved, ben og hale Tilbehør til byggelegetøjet omfatter en stand, en ballon, Min Eventyrbog og meget mere Disney-gaveidé til børn fra 9 år, der inspirerer til fantasifulde lege og udstillinger Se flere LEGO® sæt, og find mere LEGO ǀ Disney byggelegetøj (sælges separat) 9+, 628 elements, 282mm x 262mm x 59mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 43290
EAN: 5702018066713
Varenr.: 3404249
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Disney Pixar Kevin & Dug 43290
399 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Disney 43290 Kevin & Dug byggesæt - 628 dele
-12%459 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Disney 43290 Kevin & Dug byggesæt - 628 dele
-11%479 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Disney Pixar – Kevin & Dug (43290)
486 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Disney - Kenneth Og Doggi 43290 - 628 Dele
499,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Disney Pixar - Kevin og Dug Lego spil - GEEKD.dk
752 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Disney Pixar - Kevin og Dug Lego spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Disney Pixar - Kevin og Dug Lego spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK359 kr398 krKøb
2Proshop DK399 kr438 krKøb
3Komplett DK399 kr399 krKøb
4Boligcenter DK459 kr459 krKøb
5Vivas DK479 kr558 krKøb
6Teknikproffset DK486 kr545 krKøb
7Kids-world.dk499,95 kr499,95 krKøb
8Geekd752 kr752 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Disney Pixar - Kevin og Dug Lego spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO Disney Pixar - Kevin og Dug Lego spil - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 350 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 529,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 374 kr.

Den nuværende pris på 359 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for LEGO Disney Pixar - Kevin og Dug Lego spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for LEGO Disney Pixar - Kevin og Dug Lego spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 2026359 kr9 kr (3%)
28. apr. 2026350 kr8 kr (2%)
26. apr. 2026358 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026359 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026358 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026359 kr12 kr (3%)
16. apr. 2026371 kr12 kr (3%)
3. apr. 2026359 kr8 kr (2%)
2. apr. 2026367 kr8 kr (2%)
20. mar. 2026359 kr12 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret