Gå til hovedindhold

LEGO Creator 3-i-1 31385 - Smukke delfiner byggesæt (542 dele)

LEGOSamleklodserEAN: 5702018054796
Pris fra 279,5 krtil 540 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 260,5 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO Creator 3-i-1 31385 - Smukke delfiner byggesæt (542 dele) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279.5 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Creator 31385 Havdyr: Smukke delfiner
279,5 kr
Til butik
LEGO Creator 31385 Havdyr: Smukke delfiner billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Creator 3-in-1
Farve: 1
Artikel nr.: 31385
EAN: 5702018054796
Varenr.: 25075765
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Creator 31385 Havdyr: Smukke delfiner
292 kr
Til butik
LEGO Creator 31385 Havdyr: Smukke delfiner billede

Produktinformation

Tag en tur til kysten, og oplev sjove historier med 3 skønne LEGO® havdyr! Se en delfin ride på en stor bølge med sin unge. Byg delfinerne om til en søhest, der svømmer i koralrevet med en perlemusling, eller til en krabbe, der hygger sig med en vandmand. Hvad vil du bygge? Valget er dit med de 3 fantastiske havdyr i 1 legesæt. Byg og leg med 3 havdyr i 1 sæt: 2 delfiner, en søhest eller en krabbe Alle 3 legetøjsdyr har bevægelige kropsdele, der giver ekstra legeværdi Hver model har spændende tilbehør til leg og udstilling LEGO® Creator 3-i-1-byggelegetøjet er en sjov gave til dyrevenner, piger og drenge Find intuitive 3D-byggevejledninger i LEGO® Builder appen 9+, 542 dele, 262mm x 282mm x 59mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 31385
EAN: 5702018054796
Varenr.: 3404176
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Creator - Havdyr: Smukke Delfiner 31385 - 542 Dele
449,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
31385 LEGO Creator Havdyr: Smukke delfiner
449,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Creator 3-i-1 31385 - Smukke delfiner byggesæt (542 dele)
469 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Creator havdyr: smukke delfiner 31385
474 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Creator 3-i-1 31385 - Smukke delfiner byggesæt (542 dele)
489 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO ® Creator 3-i-1 - Havdyr: Smukke delfiner - GEEKD.dk
540 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Creator 3-i-1 31385 - Smukke delfiner byggesæt (542 dele) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Creator 3-i-1 31385 - Smukke delfiner byggesæt (542 dele) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK279,5 kr318,5 krKøb
2Proshop DK292 kr331 krKøb
3Kids-world.dk449,95 kr449,95 krKøb
4Legekæden449,95 kr449,95 krKøb
5Boligcenter DK469 kr469 krKøb
6Komplett DK474 kr474 krKøb
7Vivas DK489 kr568 krKøb
8Geekd540 kr540 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Creator 3-i-1 31385 - Smukke delfiner byggesæt (542 dele)

PriceData har fulgt prisen på LEGO Creator 3-i-1 31385 - Smukke delfiner byggesæt (542 dele) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 291 kr.

Den nuværende pris på 279,5 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for LEGO Creator 3-i-1 31385 - Smukke delfiner byggesæt (542 dele). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for LEGO Creator 3-i-1 31385 - Smukke delfiner byggesæt (542 dele) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026279,5 kr13,3 kr (5%)
28. maj 2026292,8 kr1,2 kr (0%)
26. maj 2026294 kr5 kr (2%)
23. maj 2026299 kr12 kr (4%)
22. maj 2026287 kr7,5 kr (3%)
20. maj 2026279,5 kr13,5 kr (5%)
19. maj 2026293 kr5 kr (2%)
13. maj 2026288 kr5 kr (2%)
22. apr. 2026293 kr6 kr (2%)
18. apr. 2026287 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret