Gå til hovedindhold

LEGO byggeklodser LEGO Icons 10343 Botanisk samling - Mini Orkidé

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017814643
Pris fra 174 krtil 296 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 28. apr.

Sammenlign priser på LEGO byggeklodser LEGO Icons 10343 Botanisk samling - Mini Orkidé og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals 10343 Mini-orkidé
174 kr
Til butik
LEGO Botanicals 10343 Mini-orkidé billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Collectibles & Display
Farve: 1
Artikel nr.: 10343
EAN: 5702017814643
Varenr.: 21802760
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals 10343 Mini-orkidé
175 kr
Til butik
LEGO Botanicals 10343 Mini-orkidé billede

Produktinformation

Vis din glæde for blomster med LEGO® Botanicals byggesættet Mini-orkidé. Det blomstrer med autentiske detaljer, og du kan stresse af og få pulsen ned, mens du bygger urtepotten, 5 ferskenfarvede blomster, knopper og blade, og derefter kan du imponere vennerne med det autentiske udseende. Når du er færdig, spreder LEGO blomsten naturinspireret glæde i ethvert rum som bolig- eller kontorindretning. Indeholder en potte, 5 blomster, nogle knopper og grønne blade, der giver et naturtro udseende Orkidéen er en plante med betydning i traditionel kunst LEGO® blomstersættet bliver til en naturinspireret del af boligens eller kontorets indretning Giv orkidéen som en plantegave til kvinder, mænd og naturelskere Omfatter trykt og digital version af byggevejledningen 18+, 274 dele, 262mm x 191mm x 61mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 10343
EAN: 5702017814643
Varenr.: 3302806
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals miniatureorkidé 10343
198 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 10343 Botanicals Mini Orchid - GEEKD.dk
215 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
10343 LEGO Botanicals Mini-orkidé
249,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO byggeklodser LEGO Icons 10343 Botanisk samling - Mini Orkidé
-7%259 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Botanicals - Mini-Orkidé 10343 - 274 Dele
269,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO byggeklodser LEGO Icons 10343 Botanisk samling - Mini Orkidé
-7%279 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Botaniske planter - Mini orkidé (10343)
296 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO byggeklodser LEGO Icons 10343 Botanisk samling - Mini Orkidé koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO byggeklodser LEGO Icons 10343 Botanisk samling - Mini Orkidé koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK174 kr213 krKøb
2Proshop DK175 kr214 krKøb
3Komplett DK198 kr198 krKøb
4Geekd215 kr215 krKøb
5Legekæden249,95 kr249,95 krKøb
6Boligcenter DK259 kr259 krKøb
7Kids-world.dk269,95 kr269,95 krKøb
8Vivas DK279 kr358 krKøb
9Teknikproffset DK296 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO byggeklodser LEGO Icons 10343 Botanisk samling - Mini Orkidé

PriceData har fulgt prisen på LEGO byggeklodser LEGO Icons 10343 Botanisk samling - Mini Orkidé i 185 dage. Laveste pris i perioden er 131 kr (registreret d. 29. november 2025), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 163 kr.

Den nuværende pris på 174 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for LEGO byggeklodser LEGO Icons 10343 Botanisk samling - Mini Orkidé. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for LEGO byggeklodser LEGO Icons 10343 Botanisk samling - Mini Orkidé de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026174 kr11 kr (7%)
25. maj 2026163 kr2 kr (1%)
21. maj 2026165 kr8 kr (5%)
19. maj 2026173 kr9 kr (5%)
14. maj 2026164 kr5 kr (3%)
13. maj 2026159 kr5 kr (3%)
12. maj 2026164 kr29 kr (21%)
28. apr. 2026135 kr32 kr (19%)
15. apr. 2026167 kr4 kr (2%)
5. apr. 2026171 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret