Gå til hovedindhold

LEGO - Minecraft - The Warden Encounter (21274) - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017815480
Pris fra 124 krtil 179,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 55,95 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO - Minecraft - The Warden Encounter (21274) - GEEKD.dk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 124 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft 21274 Warden-mødet
124 kr
Til butik
LEGO Minecraft 21274 Warden-mødet billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Gaming
Farve: 1
Artikel nr.: 21274
EAN: 5702017815480
Varenr.: 6284497
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft 21274 Warden-mødet
124 kr
Til butik
LEGO Minecraft 21274 Warden-mødet billede

Produktinformation

Spræng dig gennem den dybe, mørke frodige hule med TNT. Find skjulte diamanter bag slyngplanterne, og saml ametyster - men pas på den faldende klippe! Når den store warden forsøger at stoppe din minedrift, skal du bruge snebolde, en høne og et æg til at distrahere den. Husk at bruge din guldgulerod og eliksir til at holde dig stærk til al den spænding og action, du finder i den frodige hule! Indeholder en minifigur af en ranger, en høne-mob og en warden-figur, der kan bygges Med funktioner som eksploderende TNT og faldende klippe Den store byggefigur af en Minecraft®-warden har bevægelige arme, ben og hoved LEGO® legetøjet med videospil-tema er en fantastisk Minecraft®-gave til gamere fra 7 år Kompatibelt med andet legetøj (sælges separat) i LEGO® Minecraft® sortimentet 7+, 238 dele, 191mm x 205mm x 73mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 21274
EAN: 5702017815480
Varenr.: 3340258
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft mødet med vogteren 21274
129 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Warden-mødet
-16%151 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO - Minecraft - The Warden Encounter (21274) - GEEKD.dk
161 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Minecraft - Vogternes møde (21274)
167 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Minecraft - Warden-mødet 21274 - 238 Dele
179,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
21274 LEGO Minecraft Warden-mødet
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO - Minecraft - The Warden Encounter (21274) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO - Minecraft - The Warden Encounter (21274) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK124 kr163 krKøb
2Proshop DK124 kr163 krKøb
3Komplett DK129 kr129 krKøb
4Eurotoys151 kr151 krKøb
5Geekd161 kr161 krKøb
6Teknikproffset DK167 kr216 krKøb
7Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb
8Legekæden179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO - Minecraft - The Warden Encounter (21274) - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO - Minecraft - The Warden Encounter (21274) - GEEKD.dk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 124 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for LEGO - Minecraft - The Warden Encounter (21274) - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for LEGO - Minecraft - The Warden Encounter (21274) - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026124 kr5 kr (4%)
6. dec. 2025129 kr4 kr (3%)
5. dec. 2025125 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret