Gå til hovedindhold

LEGO 76316 Marvel Super Heroes Fantastic Four vs. Galactus building figure - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017817897
Pris fra 350 krtil 529,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 179,95 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349 kr 27. maj

Sammenlign priser på LEGO 76316 Marvel Super Heroes Fantastic Four vs. Galactus building figure - GEEKD.dk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 350 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Super Heroes Marvel 76316 Fantastic Four mod Galactus-byggefigur
350 kr
Til butik
LEGO Super Heroes Marvel 76316 Fantastic Four mod Galactus-byggefigur billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Marvel
Farve: 1
Artikel nr.: 76316
EAN: 5702017817897
Varenr.: 24345901
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Super Heroes Marvel 76316 Fantastic Four mod Galactus-byggefigur
350 kr
Til butik
LEGO Super Heroes Marvel 76316 Fantastic Four mod Galactus-byggefigur billede

Produktinformation

Hjælp Fantastic Four med at redde verden fra den gigantiske planetæder Galactus! Mr. Fantastic springer i aktion med sine ben, der kan forlænges, mens Human Torch flyver op og indhyller den bevægelige kæmpe i flammer. Invisible Woman bruger sine kraftskjolde mod Galactus, mens The Thing hamrer på hans ben med sine superstærke hænder. Kan de mon stoppe Galactus, før han fortærer Jorden!? 4 minifigurer: Mr. Fantastic, Human Torch, Invisible Woman og The Thing Stor, fuldt bevægelig model af filmens skurk, Galactus Dette byggelegetøj er det første LEGO® Fantastic Four byg-selv-sæt nogensinde Fantastic Four-gave til børn, der er fans af superhelte og Marvel-film Børn kan zoome ind på og dreje byggesæt i 3D ved hjælp af den intuitive LEGO® Builder app 9+, 427 elements, 262mm x 222mm x 62mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 76316
EAN: 5702017817897
Varenr.: 3302820
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 76316 Marvel Super Heroes Fantastic Four vs. Galactus building figure - GEEKD.dk
366 kr
Til butik
LEGO 76316 Marvel Super Heroes Fantastic Four vs. Galactus building figure - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO tbd 76316 Fans af Marvel Studios-filmen The Fantastic Four: First Steps kan genskabe actionscener fra filmen med LEGO ® ǀ Marvel byggesættet Fantastic Four mod Galactus-byggefigur (76316), det første LEGO Fantastic Four sæt nogensinde! Den imponeren...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017817897
Varenr.: 51623519813968
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Super Heroes Fantastic Four mod Galactus – byggefigur 76316
379 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Marvel - Fantastic Four mod Galactus-b... 76316 - 427 Dele
434,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Marvel Fantastic Four vs. Galactus - byggesæt (76316)
-6%459 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Super Heroes - Fantastic Four vs. Galactus Byggefigur (76316)
478 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Marvel Fantastic Four vs. Galactus - byggesæt (76316)
-6%479 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Marvel - Fantastic Four Mod Galactus Byggefigur - 76316
489,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
76316 LEGO Super Heroes Marvel Fantastic Four mod Galactus-byggefigur
529,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 76316 Marvel Super Heroes Fantastic Four vs. Galactus building figure - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 76316 Marvel Super Heroes Fantastic Four vs. Galactus building figure - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK350 kr389 krKøb
2Proshop DK350 kr389 krKøb
3Geekd366 kr366 krKøb
4Komplett DK379 kr379 krKøb
5Kids-world.dk434,95 kr434,95 krKøb
6Boligcenter DK459 kr459 krKøb
7Teknikproffset DK478 kr527 krKøb
8Vivas DK479 kr558 krKøb
9Gucca.dk489,95 kr489,95 krKøb
10Legekæden529,95 kr529,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 76316 Marvel Super Heroes Fantastic Four vs. Galactus building figure - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 76316 Marvel Super Heroes Fantastic Four vs. Galactus building figure - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 334 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 358 kr.

Den nuværende pris på 350 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LEGO 76316 Marvel Super Heroes Fantastic Four vs. Galactus building figure - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LEGO 76316 Marvel Super Heroes Fantastic Four vs. Galactus building figure - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026350 kr1 kr (0%)
27. maj 2026349 kr30 kr (8%)
10. apr. 2026379 kr13 kr (4%)
18. mar. 2026366 kr3 kr (1%)
15. mar. 2026363 kr3 kr (1%)
13. mar. 2026366 kr3 kr (1%)
10. mar. 2026363 kr1 kr (0%)
8. mar. 2026364 kr2 kr (1%)
3. feb. 2026366 kr13 kr (4%)
1. feb. 2026353 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret