Gå til hovedindhold

LEGO 76315 Marvel Super Heroes Iron Man's Laboratory: Hall of Armor - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017817880
Pris fra 329 krtil 449 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 325 kr 23. maj

Sammenlign priser på LEGO 76315 Marvel Super Heroes Iron Man's Laboratory: Hall of Armor - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 329 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Super Heroes Marvel 76315 Iron Mans laboratorium: Dragtgalleriet
329 kr
Til butik
LEGO Super Heroes Marvel 76315 Iron Mans laboratorium: Dragtgalleriet billede

Produktinformation

Kom med ind i Iron Mans dragtgalleri! Én af de 3 dragtmontrer indeholder MK43, mens MK6 bliver repareret af 2 robotarme, og Dum-E slukker brande med en ildslukker. MK1 skal til at bruge scanningsenheden, da Pepper Potts får øje på Aldrich Killian, der forsøger at stjæle Igor MK3-kamprobotten. De to griber deres knopskydere og springer ind i kampen! 5 minifigurer: dragterne MK1, MK43 og MK6 samt Pepper Potts og Aldrich Killian Laboratoriet indeholder 3 dragtmontrer, en vedligeholdelsesplatform og en scanner Indeholder byggemodeller af Dum-E-robot og MK3-mech-robot samt våben og tilbehør Iron Man-gave til børn, der er fans af superhelte-eventyr og Marvel-film Børn kan zoome ind på og dreje byggesæt i 3D ved hjælp af den intuitive LEGO® Builder app 8+, 384 elements, 222mm x 262mm x 62mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 76315
EAN: 5702017817880
Varenr.: 3302821
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Super Heroes Marvel Iron Mans laboratorium: rustningernes sal 76315
356 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 76315 Marvel Super Heroes Iron Man's Laboratory: Hall of Armor - GEEKD.dk
374 kr
Til butik
LEGO 76315 Marvel Super Heroes Iron Man's Laboratory: Hall of Armor - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO Iron Mans Labor: Halle der Rüstungen Med byggesættet Iron Mans laboratorium: Dragtgalleriet (76315) kan unge superhelte og fans af Marvel Avengers-filmen komme ind i Iron Mans ikoniske laboratorium. Bygge-, lege- og udstillingssættet til børn er fyld...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Lego
EAN: 5702017817880
Varenr.: 51623672807760
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Marvel - Iron Mans Laboratorium: Dragt... 76315 - 384 Dele
424,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Marvel 76315 Iron Mans Laboratorium: Hall of Armor
-9%429 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Marvel 76315 Iron Mans Laboratorium: Hall of Armor
-8%449 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 76315 Marvel Super Heroes Iron Man's Laboratory: Hall of Armor - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 76315 Marvel Super Heroes Iron Man's Laboratory: Hall of Armor - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK329 kr368 krKøb
2Komplett DK356 kr356 krKøb
3Geekd374 kr374 krKøb
4Kids-world.dk424,95 kr424,95 krKøb
5Boligcenter DK429 kr429 krKøb
6Vivas DK449 kr528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 76315 Marvel Super Heroes Iron Man's Laboratory: Hall of Armor - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 76315 Marvel Super Heroes Iron Man's Laboratory: Hall of Armor - GEEKD.dk i 184 dage. Laveste pris i perioden er 324 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 357 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 342 kr.

Den nuværende pris på 329 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for LEGO 76315 Marvel Super Heroes Iron Man's Laboratory: Hall of Armor - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for LEGO 76315 Marvel Super Heroes Iron Man's Laboratory: Hall of Armor - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026329 kr2 kr (1%)
24. maj 2026327 kr2 kr (1%)
23. maj 2026325 kr4 kr (1%)
19. maj 2026329 kr6 kr (2%)
7. maj 2026335 kr21 kr (6%)
6. maj 2026356 kr21 kr (6%)
2. maj 2026335 kr21 kr (6%)
27. apr. 2026356 kr31 kr (10%)
15. apr. 2026325 kr31 kr (9%)
8. apr. 2026356 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret