Gå til hovedindhold

LEGO 75404 LEGO Star Wars Acclamator-class Assault Ship - GEEKD.dk

LegoSamleklodserEAN: 5702017817262
Pris fra 300 krtil 419 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 119 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 219 kr 23. maj

Sammenlign priser på LEGO 75404 LEGO Star Wars Acclamator-class Assault Ship - GEEKD.dk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 300 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75404 Angrebsskib af Acclamator-klassen
300 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75404 Angrebsskib af Acclamator-klassen billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Star Wars
Farve: 1
Artikel nr.: 75404
EAN: 5702017817262
Varenr.: 21802890
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75404 Angrebsskib af Acclamator-klassen
325 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75404 Angrebsskib af Acclamator-klassen billede

Produktinformation

Byg den første LEGO® klodsmodel nogensinde af et angrebsskib af Acclamator-klassen, kendt fra Star Wars: Klonernes angreb. Genskab autentiske detaljer ved rumskibet, der transporterede legioner af klonsoldater til slaget på Geonosis. Anbring din kreation på soklen, og udstil den alene eller sammen med andre klodsbyggede samlermodeller (sælges separat) fra LEGO Star Wars™ Starship Collection. Genskab autentiske detaljer ved fartøjet fra Star Wars: Klonernes angreb Omfatter udstillingsstand med navneskilt, der kan bygges En del af LEGO® Star Wars™ Starship Collection-samlingen af rumfartøjer Kreativ Star Wars™ gave til voksne fans og samlere Download LEGO® Builder appen for at få intuitiv 3D-byggevejledning 18+, 450 dele, 262mm x 282mm x 59mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 75404
EAN: 5702017817262
Varenr.: 3302837
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Star Wars TM - Acclamator-klasse angrebsskib (75404)
362 kr
Til butik
LEGO Star Wars TM - Acclamator-klasse angrebsskib (75404) billede

Produktinformation

Fordyb dig i Star Wars-universet med LEGO Acclamator-Class Assault Ship&trade (75404). Denne samlermodel indeholder autentiske detaljer fra Star Wars: Attack of the Clones&trade. Den er perfekt til udstilling, og der medfølger en stander med navneskilt. Ideel til voksne fans og samlere. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702017817262
Varenr.: D12320
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 75404 LEGO Star Wars Acclamator-class Assault Ship - GEEKD.dk
370 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Star Wars Acclamator-klasse angrebsskib 75404
-7%399 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Star Wars - Angrebsskib af Acclamator-... 75404 - 450 Dele
399,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
75404 LEGO Star Wars Angrebsskib af Acclamator-klassen
399,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Star Wars Acclamator-klasse angrebsskib 75404
-7%419 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 75404 LEGO Star Wars Acclamator-class Assault Ship - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 75404 LEGO Star Wars Acclamator-class Assault Ship - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK300 kr339 krKøb
2Proshop DK325 kr364 krKøb
3Teknikproffset DK362 kr421 krKøb
4Geekd370 kr370 krKøb
5Boligcenter DK399 kr399 krKøb
6Kids-world.dk399,95 kr399,95 krKøb
7Legekæden399,95 kr399,95 krKøb
8Vivas DK419 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 75404 LEGO Star Wars Acclamator-class Assault Ship - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 75404 LEGO Star Wars Acclamator-class Assault Ship - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 219 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 328 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 304 kr.

Den nuværende pris på 300 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for LEGO 75404 LEGO Star Wars Acclamator-class Assault Ship - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for LEGO 75404 LEGO Star Wars Acclamator-class Assault Ship - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026300 kr1 kr (0%)
29. maj 2026301 kr82 kr (37%)
23. maj 2026219 kr86 kr (28%)
19. maj 2026305 kr10 kr (3%)
18. maj 2026295 kr7 kr (2%)
15. maj 2026302 kr7 kr (2%)
14. maj 2026295 kr6 kr (2%)
13. maj 2026289 kr31 kr (10%)
11. maj 2026320 kr8 kr (2%)
6. maj 2026328 kr8,04 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret