Gå til hovedindhold

Lego 10468 - Duplo Tractor And Market - Gurli Gris - Traktor Sæt

LEGOKonstruktionssætEAN: 5702018056493
Pris fra 99 krtil 243 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 144 kr (59% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lego 10468 - Duplo Tractor And Market - Gurli Gris - Traktor Sæt og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO 10468 Traktor og marked
-23%99 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO DUPLO 10468 Traktor og marked billede

Produktinformation

I dag er en dejlig dag til at hjælpe til i gårdbutikken. Små børn kan lege, at de kører med traktoren til butikken for at møde Gurli Gris. De styrker finmotorikken ved at hjælpe Gurli med at udstille frugt og grønt. Lad dem øve sig i at tælle, når de giver varer til kunden Pedro Pony. Inspirer dem til at tænke kreativt og opfinde uendeligt mange sjove historier om gårdbutikken. Indeholder en rød traktor, der kan køres, en gårdbutik og figurer af Pedro Pony og Gurli Gris Små børn kan forestille sig, hvordan de sælger mad i en gårdbutik og kører traktor Læringslegetøj inspirerer de mindste til at observere og efterligne scener fra serien En god Gurli Gris-gave til drenge og piger fra 2 år Klodserne i det farverige byggesæt er sikkerhedstestet efter alle sikkerhedskrav til børnelegetøj 2+, 18 elements, 191mm x 262mm x 91mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 10468
EAN: 5702018056493
Varenr.: 3404064
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO 10468 Traktor og marked
106,46 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Duplo - Traktor Og Marked 10468 - 18 Dele
-20%143,96 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego 10468 - Duplo Tractor And Market - Gurli Gris - Traktor Sæt
159,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO DUPLO Peppa Pig – Traktor og marked (10468)
167 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO DUPLO 10468 Peppa Pig - Traktor og Marked (18 dele)
-14%179 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO Peppa Pig traktor og marked 10468
189 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO DUPLO 10468 Peppa Pig - Traktor og Marked (18 dele)
-13%199 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO DUPLO Gurli Gris - Traktor og marked - GEEKD.dk
243 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lego 10468 - Duplo Tractor And Market - Gurli Gris - Traktor Sæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lego 10468 - Duplo Tractor And Market - Gurli Gris - Traktor Sæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK99 kr138 krKøb
2CS MEGASTORE DK106,46 kr145,46 krKøb
3Kids-world.dk143,96 kr143,96 krKøb
4Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
5Teknikproffset DK167 kr216 krKøb
6Boligcenter DK179 kr179 krKøb
7Komplett DK189 kr189 krKøb
8Vivas DK199 kr278 krKøb
9Geekd243 kr243 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lego 10468 - Duplo Tractor And Market - Gurli Gris - Traktor Sæt

PriceData har fulgt prisen på Lego 10468 - Duplo Tractor And Market - Gurli Gris - Traktor Sæt i 123 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Lego 10468 - Duplo Tractor And Market - Gurli Gris - Traktor Sæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Lego 10468 - Duplo Tractor And Market - Gurli Gris - Traktor Sæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202699 kr8 kr (7%)
20. maj 2026107 kr10 kr (9%)
6. maj 2026117 kr2 kr (2%)
5. maj 2026119 kr2 kr (2%)
30. apr. 2026117 kr12 kr (9%)
30. jan. 2026129 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret