Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer 40K MKII Assault Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop

!GW - Warhammer 40KBrætspilEAN: 5011921248223
Pris fra 349,95 krtil 378 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 28,05 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MKII Assault Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Legiones Astartes - MKII Assault Squad (The Horus Heresy) - 99123001070
-21%349,95 kr
Før 445 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Legiones Astartes - MKII Assault Squad (The Horus Heresy) - 99123001070 billede

Produktinformation

When first created, Mark II "Crusade" armour was the epitome of Space Marine technology – a void-sealed, radiation-shielded suit of battle plate able to withstand an unprecedented degree of punishment. Despite its age, it was still used ex

Produktspecifikationer

Kategori: The Horus Heresy
EAN: 5011921248223
Varenr.: 363413
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
MKII Assault Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop
378 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MKII Assault Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MKII Assault Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk349,95 kr349,95 krKøb
2NextLevelGames.dk378 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MKII Assault Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på MKII Assault Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop i 182 dage. Laveste pris i perioden er 349,95 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 378 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 370 kr.

Den nuværende pris på 349,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for MKII Assault Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for MKII Assault Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026349,95 kr28,05 kr (7%)
22. maj 2026378 kr28,05 kr (8%)
2. maj 2026349,95 kr28,05 kr (7%)
17. apr. 2026378 kr28,05 kr (8%)
13. apr. 2026349,95 kr20 kr (5%)
29. mar. 2026369,95 kr8,05 kr (2%)
28. mar. 2026378 kr8,05 kr (2%)
24. mar. 2026369,95 kr8,05 kr (2%)
23. mar. 2026378 kr8,05 kr (2%)
3. mar. 2026369,95 kr8,05 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret