Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer 40K MKII Tactical Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop

!GW - Warhammer 40KBrætspilEAN: 5011921241484
Pris fra 441,95 krtil 463 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 21,05 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 424,95 kr 21. apr.

Sammenlign priser på MKII Tactical Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 441.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Legiones Astartes - MKII Tactical Squad (The Horus Heresy) - 99123001058
-19%441,95 kr
Før 545 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Legiones Astartes - MKII Tactical Squad (The Horus Heresy) - 99123001058 billede

Produktinformation

This multipart plastic kit builds 20 Space Marines Legionaries for use as a Tactical Squad in games of Warhammer: The Horus Heresy. They are ideal for holding key objectives, gunning down enemy units with volleys of bolter fire, and reinforcing front line...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: The Horus Heresy
EAN: 5011921241484
Varenr.: 358337
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
MKII Tactical Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop
463 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MKII Tactical Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MKII Tactical Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk441,95 kr441,95 krKøb
2NextLevelGames.dk463 kr463 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MKII Tactical Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på MKII Tactical Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop i 182 dage. Laveste pris i perioden er 424,95 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 463 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 447 kr.

Den nuværende pris på 441,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for MKII Tactical Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for MKII Tactical Squad - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026441,95 kr21,05 kr (5%)
22. maj 2026463 kr21,05 kr (5%)
11. maj 2026441,95 kr17 kr (4%)
21. apr. 2026424,95 kr38,05 kr (8%)
20. apr. 2026463 kr38,05 kr (9%)
13. apr. 2026424,95 kr10 kr (2%)
29. mar. 2026434,95 kr28,05 kr (6%)
28. mar. 2026463 kr28,05 kr (6%)
24. mar. 2026434,95 kr28,05 kr (6%)
23. mar. 2026463 kr28,05 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret