Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer 40K Legiones Astartes - Legion Drop Pod (The Horus Heresy) - 99123001083

!GW - Warhammer 40KBrætspilEAN: 5011921259830
Pris fra 279,95 krtil 298 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 18,05 kr (6% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 272,95 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Legiones Astartes - Legion Drop Pod (The Horus Heresy) - 99123001083 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Legiones Astartes - Legion Drop Pod (The Horus Heresy) - 99123001083
-20%279,95 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Legiones Astartes - Legion Drop Pod (The Horus Heresy) - 99123001083 billede

Produktinformation

This multipart plastic kit builds one Drop Pod, a transport option for Legiones Astartes armies in games of Warhammer: The Horus Heresy. If you favour disruption, harassment, and aggressive tactics, the Drop Pod will open up new tactical options for your...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: The Horus Heresy
EAN: 5011921259830
Varenr.: 358978
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Drop Pod - Legiones Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop
298 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Legiones Astartes - Legion Drop Pod (The Horus Heresy) - 99123001083 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Legiones Astartes - Legion Drop Pod (The Horus Heresy) - 99123001083 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk279,95 kr279,95 krKøb
2NextLevelGames.dk298 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Legiones Astartes - Legion Drop Pod (The Horus Heresy) - 99123001083

PriceData har fulgt prisen på Legiones Astartes - Legion Drop Pod (The Horus Heresy) - 99123001083 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 272,95 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 298 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 288 kr.

Den nuværende pris på 279,95 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Legiones Astartes - Legion Drop Pod (The Horus Heresy) - 99123001083. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Legiones Astartes - Legion Drop Pod (The Horus Heresy) - 99123001083 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026279,95 kr18,05 kr (6%)
22. maj 2026298 kr18,05 kr (6%)
11. maj 2026279,95 kr7 kr (3%)
21. apr. 2026272,95 kr25,05 kr (8%)
20. apr. 2026298 kr25,05 kr (9%)
13. apr. 2026272,95 kr10 kr (4%)
29. mar. 2026282,95 kr15,05 kr (5%)
28. mar. 2026298 kr15,05 kr (5%)
24. mar. 2026282,95 kr15,05 kr (5%)
23. mar. 2026298 kr15,05 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret