Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer 40K Leviathan Siege Dreadnought with Ranged Weapons - Legion Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop

!GW - Warhammer 40KBrætspilEAN: 5011921144549
Pris fra 432,95 krtil 463 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 30,05 kr (6% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Leviathan Siege Dreadnought with Ranged Weapons - Legion Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 432.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Legiones Astartes - Leviathan Siege Dreadnought with Ranged Weapons (The Horus Heresy) - 99123001008
-21%432,95 kr
Før 545 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Legiones Astartes - Leviathan Siege Dreadnought with Ranged Weapons (The Horus Heresy) - 99123001008 billede

Produktinformation

This multipart plastic kit builds one Leviathan Siege Dreadnought, an intimidating armoured walker loaded with powerful munitions. The kit provides three heavy weapons to choose from – a cyclonic melta lance, grav-flux bombard, and storm cannon &nda

Produktspecifikationer

Kategori: The Horus Heresy
EAN: 5011921144549
Varenr.: 268327
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Leviathan Siege Dreadnought with Ranged Weapons - Legion Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop
463 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leviathan Siege Dreadnought with Ranged Weapons - Legion Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leviathan Siege Dreadnought with Ranged Weapons - Legion Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk432,95 kr432,95 krKøb
2NextLevelGames.dk463 kr463 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Leviathan Siege Dreadnought with Ranged Weapons - Legion Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på Leviathan Siege Dreadnought with Ranged Weapons - Legion Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop i 181 dage. Laveste pris i perioden er 432,95 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 463 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 451 kr.

Den nuværende pris på 432,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Leviathan Siege Dreadnought with Ranged Weapons - Legion Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Leviathan Siege Dreadnought with Ranged Weapons - Legion Astartes - The Horus Heresy - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026432,95 kr17 kr (4%)
23. maj 2026449,95 kr13,05 kr (3%)
22. maj 2026463 kr13,05 kr (3%)
11. maj 2026449,95 kr15,95 kr (4%)
21. apr. 2026434 kr29 kr (6%)
20. apr. 2026463 kr29 kr (7%)
13. apr. 2026434 kr10 kr (2%)
29. mar. 2026444 kr19 kr (4%)
28. mar. 2026463 kr19 kr (4%)
24. mar. 2026444 kr19 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret