Gå til hovedindhold

Ledvance Smart+ Wifi T8 lysstofrør, 60 cm, 9W, 2700-6500K

LedvanceBelysningEAN: 4058075625990
Pris fra 157 krtil 209 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 148 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Ledvance Smart+ Wifi T8 lysstofrør, 60 cm, 9W, 2700-6500K og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 157 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Smart+ Wifi EM T8 lysstofrør - 60cm
157 kr
Til butik
Ledvance Smart+ Wifi EM T8 lysstofrør - 60cm billede

Produktinformation

Smart+ lysstofrør fra Ledvance Smart+ WiFi serien fra Ledvance er en nem og hurtig måde at gøre dine lyskilder smartere på. T8 LED lysstofrøret er nem at installere og anvende og indeholder dertilmed ikke kviksølv. Anvend det smarte rør til generel belys...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 600 mm
EAN: 4058075625990
Varenr.: 5657048180
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LEDVANCE SMART+ T8 LED-rør 18W/827-865 G13 WiFi
184,84 kr
Til butik
LEDVANCE SMART+ T8 LED-rør 18W/827-865 G13 WiFi billede

Produktinformation

LEDVANCE SMART+ WiFi LED-lyskilder er en del af sortimentet fra LEDVANCE til moderne og intelligent Smart Home belysning. Med LEDVANCE SMART+ får du lyskilder og lamper, der om morgenen kan give bløde farver, i løbet af dagen skabe et lys, der understøtte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lyskilder
EAN: 4058075625990
Varenr.: 15840983974223
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Smart+ Wifi T8 lysstofrør, justerbar hvid, 60 cm
199 kr
Til butik
Ledvance Smart+ Wifi T8 lysstofrør, justerbar hvid, 60 cm billede

Produktinformation

Smart+ lysstofrør fra Ledvance Wi-fi serien fra Ledvance er en nem og hurtig måde at gøre dine lyskilder smartere med hjælp fra Smart+ wi-fi appen fra Ledvance. Anvend lysrøret til generel belysning i inden- og udendørsarealer i dit private hjem eller som...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Lyskilder
Farve: white
Størrelse: 600 mm
EAN: 4058075625990
Varenr.: 5657048180
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Smart+ Wifi T8 lysstofrør, 60 cm, 9W, 2700-6500K
199 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Smart+ Wifi EM T8 lysstofrør - 60cm
205 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Smart+ Wifi T8 lysstofrør, justerbar hvid, 60 cm
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledvance Smart+ Wifi T8 lysstofrør, 60 cm, 9W, 2700-6500K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledvance Smart+ Wifi T8 lysstofrør, 60 cm, 9W, 2700-6500K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl157 kr157 krKøb
2EL-GROSSISTEN184,84 kr184,84 krKøb
3BilligVVS DK199 kr199 krKøb
4LavprisVærktøj199 kr199 krKøb
5LavprisVVS205 kr205 krKøb
6Greenline209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ledvance Smart+ Wifi T8 lysstofrør, 60 cm, 9W, 2700-6500K

PriceData har fulgt prisen på Ledvance Smart+ Wifi T8 lysstofrør, 60 cm, 9W, 2700-6500K i 181 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 157 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Ledvance Smart+ Wifi T8 lysstofrør, 60 cm, 9W, 2700-6500K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Ledvance Smart+ Wifi T8 lysstofrør, 60 cm, 9W, 2700-6500K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026157 kr27,84 kr (15%)
11. maj 2026184,84 kr27,84 kr (18%)
3. maj 2026157 kr11 kr (7%)
2. maj 2026168 kr8 kr (5%)
1. maj 2026160 kr6 kr (4%)
30. apr. 2026154 kr6 kr (4%)
24. apr. 2026148 kr21 kr (12%)
23. apr. 2026169 kr21 kr (14%)
21. apr. 2026148 kr36 kr (20%)
1. apr. 2026184 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret