Gå til hovedindhold

LEDVANCE PERFOMANCE - LED-spot lyspære - form: MR11 - GU4 - 1.8 W (tilsvarende 20 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K

LedvanceElpærerEAN: 4099854235320
Pris fra 33 krtil 187 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (82% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEDVANCE PERFOMANCE - LED-spot lyspære - form: MR11 - GU4 - 1.8 W (tilsvarende 20 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance MR11 GU4 pære, 2700K, 1,8W
-11%33 kr
Før 37 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledvance MR11 GU4 pære, 2700K, 1,8W billede

Produktinformation

LED spotpære GU4 med varmt hvidt lys Her får du en kompakt LED spotpære med GU4 fatning, der giver et behageligt, varmt hvidt lys på 2700K. Pæren er et praktisk valg til både hjemmet, butikken eller udstillingslokalet, hvor du ønsker god farvegengivelse o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Størrelse: Diameter: 35 mm; Length: 38 mm
EAN: 4099854235320
Varenr.: 5657060744
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance MR11 GU4 pære, 2700K, 1,8W
39 kr
Til butik
Ledvance MR11 GU4 pære, 2700K, 1,8W billede

Produktinformation

LED spotpære GU4 MR11 Lavt forbrug og lang levetid Her får du en LED spotpære med GU4 fatning, der er et smart valg til dig, der vil have effektiv belysning uden bøvl. Pæren bruger kun 1,8 watt, men giver et varmt hvidt lys på 2700K og en lysstyrke på 18...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Størrelse: Diameter: 35 mm; Length: 38 mm
EAN: 4099854235320
Varenr.: 5657060744
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance MR11 GU4 pære, 2700K, 1,8W
41 kr
Til butik
Ledvance MR11 GU4 pære, 2700K, 1,8W billede

Produktinformation

Spotpære med varmt lys til hjem og butik Med denne lille, men kraftfulde LED spotpære fra Ledvance får du et varmt og behageligt lys, der skaber ro og nærvær - både i hjemmet og i professionelle omgivelser. Pæren er udviklet som en moderne erstatning fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: LED pærer
Størrelse: Diameter: 35 mm; Length: 38 mm
EAN: 4099854235320
Varenr.: 5657060744
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance MR11 GU4 pære, 2700K, 1,8W
44 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance MR11 GU4 pære, 2700K, 1,8W
48 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MR11 20 1,8W 827 GU4
48,51 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
MR11 20 1,8W 827 GU4
48,51 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ledvance LED MR11, 184lm, 1,8W/827 (20W), GU4 36
50,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram LED pære MR11 184lm 1.8W/827 (20W) GU4
53 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEDVANCE PERFOMANCE - LED-spot lyspære - form: MR11 - GU4 - 1.8 W (tilsvarende 20 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K
55,58 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram 4099854235320 LED pære 2 kWh E 184lumen 2700K Varm hvid
187 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE PERFOMANCE - LED-spot lyspære - form: MR11 - GU4 - 1.8 W (tilsvarende 20 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE PERFOMANCE - LED-spot lyspære - form: MR11 - GU4 - 1.8 W (tilsvarende 20 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl33 kr33 krKøb
2LavprisVVS39 kr39 krKøb
3LampeGuru.dk41 kr41 krKøb
4BilligVVS DK44 kr44 krKøb
5Greenline48 kr48 krKøb
6EL-GROSSISTEN48,51 kr48,51 krKøb
7EL-NETSALG48,51 kr48,51 krKøb
8WATTOO.DK50,5 kr50,5 krKøb
9Proshop DK53 kr92 krKøb
10CS MEGASTORE DK55,58 kr94,58 krKøb
11CompuMail DK187 kr187 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEDVANCE PERFOMANCE - LED-spot lyspære - form: MR11 - GU4 - 1.8 W (tilsvarende 20 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K

PriceData har fulgt prisen på LEDVANCE PERFOMANCE - LED-spot lyspære - form: MR11 - GU4 - 1.8 W (tilsvarende 20 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K i 176 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 43 kr.

Den nuværende pris på 33 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for LEDVANCE PERFOMANCE - LED-spot lyspære - form: MR11 - GU4 - 1.8 W (tilsvarende 20 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for LEDVANCE PERFOMANCE - LED-spot lyspære - form: MR11 - GU4 - 1.8 W (tilsvarende 20 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202633 kr8 kr (20%)
11. maj 202641 kr8 kr (24%)
3. maj 202633 kr4 kr (11%)
24. apr. 202637 kr2 kr (5%)
23. apr. 202639 kr2 kr (5%)
3. apr. 202637 kr2 kr (6%)
25. mar. 202635 kr2 kr (5%)
24. mar. 202637 kr2 kr (6%)
16. mar. 202635 kr2 kr (5%)
15. mar. 202637 kr2 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret