Gå til hovedindhold

LEDVANCE LED standard mat 2452lm 18W/827 (150W) E27 dæmpbar

LedvanceLED-pærerEAN: 4099854067457
Pris fra 81 krtil 129 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 48 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEDVANCE LED standard mat 2452lm 18W/827 (150W) E27 dæmpbar og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom E27 standardpære, 2700K, 18W
-10%81 kr
Før 90 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledvance Parathom E27 standardpære, 2700K, 18W billede

Produktinformation

Klassisk dæmpbar lyskilde med 18W & frostet glas Den klassisk frostet pære med E27 fatning fra Parathom serien af Ledvance, er en dæmpbar lyskilde der udsender et behageligt lys. Pæren har et energiforbrug på bare 18W, en farvegengivelse der ligger på 80...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: frosted
Størrelse: 68x128 mm
EAN: 4099854067457
Varenr.: 5657054831
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LED STANDARD 18W/827 (150W) MAT E27 DÆMP
91,71 kr
Til butik
LED STANDARD 18W/827 (150W) MAT E27 DÆMP billede

Produktinformation

Dæmpbare LED-lyskilder, klassisk form. Produktegenskaber: Professionelle LED-lyskilder til 230V. Spredningsvinkel: op til 300°. Dæmpbar. Sokkel: E27, B22d. Levetid: op til 15.000 timer. Lyskilde i glas. God lyskvalitet; farvegengivelsesindeks Ra: = 80; ko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lyskilder
EAN: 4099854067457
Varenr.: 15845221957967
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ledvance LED standard, mat, 2452lm, 18W/827, E27, dmpbar
95,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LEDVANCE LED standard mat 2452lm 18W/827 (150W) E27 dæmpbar
108,75 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom E27 standardpære, 2700K, 18W
109 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom E27 standardpære, 2700K, 18W
109 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Led standard 18w/827 (150w) mat e27 dæmp
117,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom E27 standardpære, 2700K, 18W
119 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom E27 standardpære, 2700K, 18W
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE LED standard mat 2452lm 18W/827 (150W) E27 dæmpbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE LED standard mat 2452lm 18W/827 (150W) E27 dæmpbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl81 kr81 krKøb
2EL-GROSSISTEN91,71 kr91,71 krKøb
3WATTOO.DK95,5 kr95,5 krKøb
4vvsfittings.dk108,75 kr108,75 krKøb
5LampeGuru.dk109 kr109 krKøb
6LavprisVVS109 kr109 krKøb
7MaintainIt117,5 kr117,5 krKøb
8BilligVVS DK119 kr119 krKøb
9Greenline129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEDVANCE LED standard mat 2452lm 18W/827 (150W) E27 dæmpbar

PriceData har fulgt prisen på LEDVANCE LED standard mat 2452lm 18W/827 (150W) E27 dæmpbar i 179 dage. Laveste pris i perioden er 81 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 81 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LEDVANCE LED standard mat 2452lm 18W/827 (150W) E27 dæmpbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LEDVANCE LED standard mat 2452lm 18W/827 (150W) E27 dæmpbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202681 kr10,71 kr (12%)
30. maj 202691,71 kr10,71 kr (13%)
12. maj 202681 kr10,71 kr (12%)
11. maj 202691,71 kr10,71 kr (13%)
3. maj 202681 kr10 kr (11%)
24. apr. 202691 kr
23. apr. 202691,71 kr
5. mar. 202691 kr1 kr (1%)
4. mar. 202690 kr5 kr (5%)
3. mar. 202695 kr10 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret