Gå til hovedindhold

LEDVANCE LED standard mat 1521lm 11W/827 (100W) E27 dæmpbar

LedvanceLED-pærerEAN: 4099854060656
Pris fra 46 krtil 177 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (74% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEDVANCE LED standard mat 1521lm 11W/827 (100W) E27 dæmpbar og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom E27 standardpære, 2700K, 11W
-4%46 kr
Før 48 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledvance Parathom E27 standardpære, 2700K, 11W billede

Produktinformation

Klassisk dæmpbar lyskilde med 11W & frostet glas Den klassisk frostet pære med E27 fatning fra Parathom serien af Ledvance, er en dæmpbar lyskilde der udsender et behageligt lys. Pæren har et energiforbrug på bare 11W, en farvegengivelse der ligger på 80...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: frosted
Størrelse: 105 x 60 mm
EAN: 4099854060656
Varenr.: 5657054828
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Led standard 11w/827 (100w) mat e27 dæmp
53,75 kr
Til butik
Led standard 11w/827 (100w) mat e27 dæmp billede

Produktinformation

Dæmpbare LED-lyskilder, klassisk form. Produktegenskaber: Professionelle LED-lyskilder til 230V. Spredningsvinkel: op til 300°. Dæmpbar. Sokkel: E27, B22d. Levetid: op til 15.000 timer. Lyskilde i glas. God lyskvalitet; farvegengivelsesindeks Ra: = 80; ko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: led lyskilder
Farve: hvid
EAN: 4099854060656
Varenr.: 5657054828
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ledvance LED standard, mat, 1521lm, 11W/827, E27, dmpbar
54,5 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom E27 standardpære, 2700K, 11W
58 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom E27 standardpære, 2700K, 11W
58 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LED STANDARD 11W/827 (100W) MAT E27 DÆMP
58,31 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LEDVANCE LED standard mat 1521lm 11W/827 (100W) E27 dæmpbar
58,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom E27 standardpære, 2700K, 11W
59 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom E27 standardpære, 2700K, 11W
69 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LEDVANCE LED standard mat 1521lm 11W/827 (100W) E27 dæmpbar
177 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE LED standard mat 1521lm 11W/827 (100W) E27 dæmpbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE LED standard mat 1521lm 11W/827 (100W) E27 dæmpbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl46 kr46 krKøb
2MaintainIt53,75 kr53,75 krKøb
3WATTOO.DK54,5 kr54,5 krKøb
4LampeGuru.dk58 kr58 krKøb
5LavprisVVS58 kr58 krKøb
6EL-GROSSISTEN58,31 kr58,31 krKøb
7vvsfittings.dk58,75 kr58,75 krKøb
8BilligVVS DK59 kr59 krKøb
9Greenline69 kr69 krKøb
10CompuMail DK177 kr177 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEDVANCE LED standard mat 1521lm 11W/827 (100W) E27 dæmpbar

PriceData har fulgt prisen på LEDVANCE LED standard mat 1521lm 11W/827 (100W) E27 dæmpbar i 179 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 58,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 50 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for LEDVANCE LED standard mat 1521lm 11W/827 (100W) E27 dæmpbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for LEDVANCE LED standard mat 1521lm 11W/827 (100W) E27 dæmpbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202646 kr6,24 kr (12%)
30. maj 202652,24 kr6,24 kr (14%)
12. maj 202646 kr6,24 kr (12%)
11. maj 202652,24 kr6,24 kr (14%)
3. maj 202646 kr6 kr (12%)
25. apr. 202652 kr1 kr (2%)
24. apr. 202651 kr
23. apr. 202651,63 kr
16. apr. 202651 kr1 kr (2%)
7. mar. 202650 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret