Gå til hovedindhold

LEDVANCE DULUX LED S G23 630lm 6W/830 (11W) EM+230V

LedvanceBelysningEAN: 4058075823013
Pris fra 52,5 krtil 63 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 10,5 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40 kr 12. maj

Sammenlign priser på LEDVANCE DULUX LED S G23 630lm 6W/830 (11W) EM+230V og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52.5 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ledvance DULUX LED S G23, 630lm, 6W/830 EM+230V
52,5 kr
Til butik
Ledvance DULUX LED S G23, 630lm, 6W/830 EM+230V billede

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: WATTOO.DK Mrker Ledvance
EAN: 4058075823013
Varenr.: 5657057854
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G23 LED kompaktrør, 6W, 3000K
53 kr
Til butik
Ledvance Dulux G23 LED kompaktrør, 6W, 3000K billede

Produktinformation

Traditionel kompaktrør nu med LED! De gamle korte kompaktrør er blevet udskiftet med korte LED-kompaktrør. Dette er et funktionelt LED-kompaktrør med G23 sokkel. Dette LED-rør er den perfekte erstatning for konventionelle 2-stift kompaktrør og er designet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 220 x 32.3 mm
EAN: 4058075823013
Varenr.: 5657057854
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dulux Led S Ccg 6W/830 G23
53,69 kr
Til butik
Dulux Led S Ccg 6W/830 G23 billede

Produktinformation

LED-erstatning for korte kompaktrør, med G23 (2 pin) sokkel til konventionel og 230V drift. Produktegenskaber: LED-erstatning for konventionelle kompaktrør til brug i armaturer med mekanisk forkobling (CCG) eller til 230V. Levetid: op til 30.000 timer. Ko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Compact Fluorescent Lamps
EAN: 4058075823013
Varenr.: 8810435051857
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G23 LED kompaktrør, 6W, 3000K
55 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dulux led s ccg 6w/830 g23
55 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LEDVANCE DULUX LED S G23 630lm 6W/830 (11W) EM+230V
56,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ledvance DULUX LED S G23 630lm 6W/830 EM+230V
59 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Ledvance DULUX LED S G23 630lm 6W/830 EM+230V
59 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G23 LED kompaktrør, 6W, 3000K
63 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE DULUX LED S G23 630lm 6W/830 (11W) EM+230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE DULUX LED S G23 630lm 6W/830 (11W) EM+230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK52,5 kr52,5 krKøb
2LavprisVVS53 kr53 krKøb
3Billigelogvvs.dk53,69 kr53,69 krKøb
4BilligVVS DK55 kr55 krKøb
5MaintainIt55 kr55 krKøb
6vvsfittings.dk56,25 kr56,25 krKøb
7EL-GROSSISTEN59 kr59 krKøb
8EL-NETSALG59 kr59 krKøb
9Greenline63 kr63 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEDVANCE DULUX LED S G23 630lm 6W/830 (11W) EM+230V

PriceData har fulgt prisen på LEDVANCE DULUX LED S G23 630lm 6W/830 (11W) EM+230V i 181 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 52,5 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 31% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for LEDVANCE DULUX LED S G23 630lm 6W/830 (11W) EM+230V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for LEDVANCE DULUX LED S G23 630lm 6W/830 (11W) EM+230V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202652,5 kr12,5 kr (31%)
12. maj 202640 kr12,5 kr (24%)
11. maj 202652,5 kr12,5 kr (31%)
3. maj 202640 kr5 kr (11%)
24. apr. 202645 kr7,5 kr (14%)
23. apr. 202652,5 kr7,5 kr (17%)
4. mar. 202645 kr4 kr (8%)
3. mar. 202649 kr5 kr (11%)
2. mar. 202644 kr8,5 kr (16%)
1. mar. 202652,5 kr8,5 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret