Gå til hovedindhold

LEDVANCE DULUX LED S G23 500lm 4W/830 (9W) EM+230V

LedvanceBelysningEAN: 4058075822979
Pris fra 50,5 krtil 149 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 98,5 kr (66% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34 kr 2. mar.

Sammenlign priser på LEDVANCE DULUX LED S G23 500lm 4W/830 (9W) EM+230V og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50.5 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux LED S, G23, 500lm, 4W/830 EM+230V
50,5 kr
Til butik
Ledvance Dulux LED S, G23, 500lm, 4W/830 EM+230V billede

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: WATTOO.DK Mrker Ledvance
EAN: 4058075822979
Varenr.: 5657057838
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G23 LED kompaktrør, 4,5W, 3000K
51 kr
Til butik
Ledvance Dulux G23 LED kompaktrør, 4,5W, 3000K billede

Produktinformation

Traditionel kompaktrør nu med LED! De gamle korte kompaktrør er blevet udskiftet med korte LED-kompaktrør. Dette er et funktionelt LED-kompaktrør med G23 sokkel. Dette LED-rør er den perfekte erstatning for konventionelle 2-stift kompaktrør og er designet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 165 x 32.3 mm
EAN: 4058075822979
Varenr.: 5657057838
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LEDVANCE DULUX LED S G23 500lm 4W/830 (9W) EM+230V
53,75 kr
Til butik
LEDVANCE DULUX LED S G23 500lm 4W/830 (9W) EM+230V billede

Produktinformation

LED-erstatning for korte kompaktrør, med G23 (2 pin) sokkel til konventionel og 230V drift.Produktegenskaber: LED-erstatning for konventionelle kompaktrør til brug i armaturer med mekanisk forkobling (CCG) eller til 230V.Levetid: op til 30.000 timer.Kompa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Øvrige lyskilder
EAN: 4058075822979
Varenr.: 5657057838
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G23 LED kompaktrør, 4,5W, 3000K
55 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dulux Led S Ccg 4,5W/830 G23
57 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dulux led s ccg 4,5w/830 g23
58,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G23 LED kompaktrør, 4,5W, 3000K
60 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ledvance DULUX LED S G23 500lm 4W/830 EM+230V
63,38 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Ledvance DULUX LED S G23 500lm 4W/830 EM+230V
63,38 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LEDVANCE DULUX LED S G23 500lm 4W/830 (9W) EM+230V
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE DULUX LED S G23 500lm 4W/830 (9W) EM+230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE DULUX LED S G23 500lm 4W/830 (9W) EM+230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK50,5 kr50,5 krKøb
2LavprisVVS51 kr51 krKøb
3vvsfittings.dk53,75 kr53,75 krKøb
4BilligVVS DK55 kr55 krKøb
5Billigelogvvs.dk57 kr57 krKøb
6MaintainIt58,75 kr58,75 krKøb
7Greenline60 kr60 krKøb
8EL-GROSSISTEN63,38 kr63,38 krKøb
9EL-NETSALG63,38 kr63,38 krKøb
10CompuMail DK149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEDVANCE DULUX LED S G23 500lm 4W/830 (9W) EM+230V

PriceData har fulgt prisen på LEDVANCE DULUX LED S G23 500lm 4W/830 (9W) EM+230V i 181 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 50,5 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 26% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for LEDVANCE DULUX LED S G23 500lm 4W/830 (9W) EM+230V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for LEDVANCE DULUX LED S G23 500lm 4W/830 (9W) EM+230V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202650,5 kr10,5 kr (26%)
12. maj 202640 kr15 kr (27%)
11. maj 202655 kr15 kr (38%)
3. maj 202640 kr5 kr (11%)
24. apr. 202645 kr5,5 kr (11%)
23. apr. 202650,5 kr5,5 kr (12%)
7. mar. 202645 kr1 kr (2%)
5. mar. 202644 kr1 kr (2%)
4. mar. 202643 kr6 kr (16%)
3. mar. 202637 kr3 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret