Gå til hovedindhold

LEDVANCE Dulux LED 7W E 770lumen 4000K Køligt hvidt lys

LedvanceElpærerEAN: 4058075823150
Pris fra 42 krtil 189 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 147 kr (78% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEDVANCE Dulux LED 7W E 770lumen 4000K Køligt hvidt lys og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G24d-2 LED kompaktrør, 7W, 4000K
-7%42 kr
Før 45 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledvance Dulux G24d-2 LED kompaktrør, 7W, 4000K billede

Produktinformation

Traditionel kompaktrør nu med LED! De gamle kompaktrør er blevet udskiftet med LED-kompaktrør. Dette er et funktionelt LED-kompaktrør med G24d sokkel. Dette LED-rør er den perfekte erstatning for konventionelle 2-stift kompaktrør og er designet til brug i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: frosted, cool white
Størrelse: 148 mm x 35 mm
EAN: 4058075823150
Varenr.: 5657057744
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram LED pære Dulux D 7W/840 (18W) EM+230V G24d-2
47 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dulux Led D Ccg 7W/840 G24D-2
53,69 kr
Til butik
Dulux Led D Ccg 7W/840 G24D-2 billede

Produktinformation

LED-erstatning for 2-pin kompaktrør med G24d sokkel til konventionel og 230V drift. Produktegenskaber: LED-erstatning for konventionelle kompaktrør til brug i armaturer med mekanisk forkobling (CCG) eller til 230V. Levetid: op til 30.000 timer. Rotérbar s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Plumbing
EAN: 4058075823150
Varenr.: 8810434134353
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dulux led d ccg 7w/840 g24d-2
55 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G24d-2 LED kompaktrør, 7W, 4000K
59 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ledvance DULUX LED D G24d-2 770lm 7W/840 EM+230V
59 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Ledvance DULUX LED D G24d-2 770lm 7W/840 EM+230V
59 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G24d-2 LED kompaktrør, 7W, 4000K
62 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LEDVANCE Dulux LED 7W E 770lumen 4000K Køligt hvidt lys
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE Dulux LED 7W E 770lumen 4000K Køligt hvidt lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE Dulux LED 7W E 770lumen 4000K Køligt hvidt lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl42 kr42 krKøb
2Proshop DK47 kr86 krKøb
3Billigelogvvs.dk53,69 kr53,69 krKøb
4MaintainIt55 kr55 krKøb
5BilligVVS DK59 kr59 krKøb
6EL-GROSSISTEN59 kr59 krKøb
7EL-NETSALG59 kr59 krKøb
8Greenline62 kr62 krKøb
9CompuMail DK189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEDVANCE Dulux LED 7W E 770lumen 4000K Køligt hvidt lys

PriceData har fulgt prisen på LEDVANCE Dulux LED 7W E 770lumen 4000K Køligt hvidt lys i 182 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 47 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for LEDVANCE Dulux LED 7W E 770lumen 4000K Køligt hvidt lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for LEDVANCE Dulux LED 7W E 770lumen 4000K Køligt hvidt lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202642 kr5 kr (11%)
30. maj 202647 kr5 kr (12%)
12. maj 202642 kr5 kr (11%)
11. maj 202647 kr5 kr (12%)
3. maj 202642 kr5 kr (11%)
23. apr. 202647 kr2 kr (4%)
17. apr. 202645 kr1 kr (2%)
15. apr. 202646 kr1 kr (2%)
31. dec. 202545 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret