Gå til hovedindhold

Ledvance Damp Proof armatur 600 mm i grå - Til 1 stk. T8 rør

LedvanceLamperEAN: 4099854118050
Pris fra 71 krtil 165 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ledvance Damp Proof armatur 600 mm i grå - Til 1 stk. T8 rør og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Damp Proof armatur til 1xT8 LED rør, 600 mm, grå
71 kr
Til butik
Ledvance Damp Proof armatur til 1xT8 LED rør, 600 mm, grå billede

Produktinformation

Polyesterarmatur fra Ledvance til 1xT8 LED rør. Armaturet er vandtæt og gør det velegnet til parkeringsanlæg, lager- eller industrifaciliteter. Der medfølger ikke rør. Tekniske specifikationer Farve: Grå Materiale: Polykarbonat Glasfarve: Klar Fatning: 1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Arbejdslamper
Farve: gray
Størrelse: L651 x W64 x H75 mm
EAN: 4099854118050
Varenr.: 5642015885
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Damp Proof armatur 60 cm, 1xT8 LED rør
90 kr
Til butik
Ledvance Damp Proof armatur 60 cm, 1xT8 LED rør billede

Produktinformation

Vandtæt udendørs armatur til LED lysrørDette armatur fra Ledvance er vandtæt og er derfor perfekt til større arealer som parkeringsanlæg, lager- eller industrifaciliteter.Det udendørs armatur er nemt at installere i loftet, så du hurtigt og enkelt kan få...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Arbejdslamper
Farve: gray
Størrelse: L651 x W64 x H75 mm
EAN: 4099854118050
Varenr.: 5642015885
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Damp Proof armatur til 1xT8 LED rør, 60 cm
95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEDVANCE Damp Proof Housing 600mm 1xT8 rør IP65
97 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DAMPPROOF HOUSING 1XT8 LED-RØR 600MM
107,18 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Damp Proof armatur 600 mm i grå - Til 1 stk. T8 rør
109 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEDVANCE Damp Proof Housing 600mm 1xT8 rør IP65
165 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledvance Damp Proof armatur 600 mm i grå - Til 1 stk. T8 rør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledvance Damp Proof armatur 600 mm i grå - Til 1 stk. T8 rør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl71 kr71 krKøb
2Greenline90 kr90 krKøb
3BilligVVS DK95 kr95 krKøb
4Proshop DK97 kr136 krKøb
5EL-GROSSISTEN107,18 kr107,18 krKøb
6LavprisVVS109 kr109 krKøb
7CS MEGASTORE DK165 kr204 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ledvance Damp Proof armatur 600 mm i grå - Til 1 stk. T8 rør

PriceData har fulgt prisen på Ledvance Damp Proof armatur 600 mm i grå - Til 1 stk. T8 rør i 182 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 71 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Ledvance Damp Proof armatur 600 mm i grå - Til 1 stk. T8 rør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Ledvance Damp Proof armatur 600 mm i grå - Til 1 stk. T8 rør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202671 kr19 kr (21%)
30. maj 202690 kr19 kr (27%)
12. maj 202671 kr19 kr (21%)
11. maj 202690 kr19 kr (27%)
24. apr. 202671 kr19 kr (21%)
23. apr. 202690 kr19 kr (27%)
3. apr. 202671 kr8 kr (10%)
4. mar. 202679 kr3 kr (4%)
3. mar. 202676 kr8 kr (12%)
2. mar. 202668 kr26 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret