Gå til hovedindhold

Solar Plus Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 80 mm x Bredde 120 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter)

Solar PlusEludstyrEAN: 8000126051933
Pris fra 98,93 krtil 257 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 158,07 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 94,99 kr 7. maj

Sammenlign priser på Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 80 mm x Bredde 120 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98.93 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ledningskanal grå blyfri B 120 X H 80 4/6
98,93 kr
Til butik
Ledningskanal grå blyfri B 120 X H 80 4/6 billede

Produktinformation

Ledningskanal RAL 7030 grå, -15 til +60°C, blyfri thermoplastik, modstandsdygtigt over for syre, olier og smøreolie, leveres i to-meters længder. UL94 V0, IEC695-2-1

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
Kategori: Kabler
EAN: 8000126051933
Varenr.: 15840144064847
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ledningskanal 4/6 80 x 120 mm
108,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ledningskanal 80x120mm med 4mm slidser, Ral 7030
124 kr
Til butik
Ledningskanal 80x120mm med 4mm slidser, Ral 7030 billede

Produktinformation

Ledningskanaler blyfri Bredde x højde i mm: 120X80 Type: Ledningskanal 4/6 120X80 Tekniske data 4/6 opslidsning Materiale: Selvslukkende termoplastik Farve: Grå RAL 7030 Godkendelser: IMQ-UL-CSA-RINA Længder: 2 meter (Priser angivet pr. meter)

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Ledningskanal m/slids
EAN: 8000126051933
Varenr.: 770551
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 80 mm x Bredde 120 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter)
257 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 80 mm x Bredde 120 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 80 mm x Bredde 120 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN98,93 kr98,93 krKøb
2MaintainIt108,75 kr108,75 krKøb
3Elvvs.dk124 kr124 krKøb
4CS MEGASTORE DK257 kr296 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 80 mm x Bredde 120 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter)

PriceData har fulgt prisen på Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 80 mm x Bredde 120 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter) i 187 dage. Laveste pris i perioden er 94,99 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 98,93 kr er 38% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 80 mm x Bredde 120 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Ledningskanal blyfri UL94V-0 Højde 80 mm x Bredde 120 mm Farve: Grå RAL 7030, 2 meters længde - (2 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202698,93 kr3,94 kr (4%)
7. maj 202694,99 kr13,76 kr (13%)
6. maj 2026108,75 kr13,76 kr (14%)
21. mar. 202694,99 kr10,01 kr (10%)
20. mar. 2026105 kr10,01 kr (11%)
17. mar. 202694,99 kr10,01 kr (10%)
16. mar. 2026105 kr10,01 kr (11%)
4. mar. 202694,99 kr10,01 kr (10%)
3. mar. 2026105 kr10,01 kr (11%)
10. feb. 202694,99 kr28,01 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret