Gå til hovedindhold

LEDlife rWave 1-10V Zigbee Indbygningsdæmper - Hue Kompatibel, RF, Push-Dim, LED Dæmper, Til Indbygning, 230V

LEDlifeKablerEAN: 5740031802758

Sammenlign priser på LEDlife rWave 1-10V Zigbee Indbygningsdæmper - Hue Kompatibel, RF, Push-Dim, LED Dæmper, Til Indbygning, 230V og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 280 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEDlife rWave 1-10V Zigbee indbygningsdæmper - Hue kompatibel, RF, push-dim, LED dæmper, til indbygning
280 kr
Til butik
LEDlife rWave 1-10V Zigbee indbygningsdæmper - Hue kompatibel, RF, push-dim, LED dæmper, til indbygning billede

Produktinformation

LEDlife rWave 1-10V Zigbee indbygningsdæmper til professionel lysstyring Denne LEDlife rWave 1-10V Zigbee indbygningsdæmper er en robust og driftsikker komponent, der er udviklet til at give dig præcis kontrol over din belysning. Enheden er designet til d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: 230V dæmpere
EAN: 5740031802758
Varenr.: 21996
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LEDlife rWave indbygningsdmper, 1-10V, Zigbee, Hue kompatibel, RF, push-dim, til indbygning
280 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
LEDlife rWave 1-10V Zigbee indbygningsdæmper - Hue kompatibel, RF, push-dim, LED dæmper, til indbygning
280 kr
Til butik
LEDlife rWave 1-10V Zigbee indbygningsdæmper - Hue kompatibel, RF, push-dim, LED dæmper, til indbygning billede

Produktinformation

LEDlife rWave 1-10V Zigbee indbygningsdæmper er en alsidig LED dæmper som giver dig fleksibilitet og kontrol over din belysning. Philips Hue Kompatibel: Integrer nemt med dit eksisterende Philips Hue-system for en problemfri oplevelse. 1-10V Dæmp

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: 230V dæmpere
EAN: 5740031802758
Varenr.: 21996
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LEDlife rWave 1-10V Zigbee Indbygningsdæmper - Hue Kompatibel, RF, Push-Dim, LED Dæmper, Til Indbygning, 230V
280 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDlife rWave 1-10V Zigbee Indbygningsdæmper - Hue Kompatibel, RF, Push-Dim, LED Dæmper, Til Indbygning, 230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDlife rWave 1-10V Zigbee Indbygningsdæmper - Hue Kompatibel, RF, Push-Dim, LED Dæmper, Til Indbygning, 230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store280 kr280 krKøb
2WATTOO.DK280 kr280 krKøb
3DetLED.dk280 kr280 krKøb
4EL-GROSSISTEN280 kr280 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEDlife rWave 1-10V Zigbee Indbygningsdæmper - Hue Kompatibel, RF, Push-Dim, LED Dæmper, Til Indbygning, 230V

PriceData har fulgt prisen på LEDlife rWave 1-10V Zigbee Indbygningsdæmper - Hue Kompatibel, RF, Push-Dim, LED Dæmper, Til Indbygning, 230V i 86 dage. Den nuværende pris er 280 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for LEDlife rWave 1-10V Zigbee Indbygningsdæmper - Hue Kompatibel, RF, Push-Dim, LED Dæmper, Til Indbygning, 230V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for LEDlife rWave 1-10V Zigbee Indbygningsdæmper - Hue Kompatibel, RF, Push-Dim, LED Dæmper, Til Indbygning, 230V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026280 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret