Gå til hovedindhold

Ledlenser W-Series W5R Work Arbejdslys 6000-7500K

LedlenserHovedtelefonerEAN: 4058205030502
Pris fra 353 krtil 479 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 126 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 345 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Ledlenser W-Series W5R Work Arbejdslys 6000-7500K og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 353 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ledlenser W-Series W5R Work Arbejdslys 6000-7500K
353 kr
Til butik
Ledlenser W-Series W5R Work Arbejdslys 6000-7500K billede

Produktinformation

Ledlenser W-Series W5R Work - Arbejdslys - LED - 6000-7500 K - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 502735
EAN: 4058205030502
Varenr.: 1002368244
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledlenser W5R Work Arbejdslys, 600 lumen, Sort
369 kr
Til butik
Ledlenser W5R Work Arbejdslys, 600 lumen, Sort billede

Produktinformation

Robust, pålidelig, kraftfuld: Ledlenser W5R Work er det lysende kraftværk i håndværkerens værktøjskasse. Den overlegne Ledlenser-lysstråle sikrer præcis belysning af selv større arbejdsområder - enten bredt via flood-lys eller selektivt via spot-LED i lampehovedet. Takket være den integrerede magnet og krog i stativet kan arbejdslampen til enhver tid placeres og justeres fleksibelt. Det kraftige batteri kan oplades hurtigt og nemt via USB-C og kan udskiftes, hvis det er nødvendigt. Andre smarte funktioner omfatter en metalskrue til at stramme det sammenklappelige stativ, en nubret overflade til et stærkt greb og en praktisk transportlås.

Produktspecifikationer

Mærke: Ledlenser
Kategori: Lommelygter og pandelamper
Artikel nr.: 502735
EAN: 4058205030502
Varenr.: 3276678
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Arbejdslampe LED - Ledlenser 12 W, sort (IP54)
-12%439 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Arbejdslampe LED - Ledlenser 12 W, sort (IP54) billede

Produktinformation

Robust lommelygte/arbejdslampe til hverdag og professionelt brugDenne kompakte arbejdslampe med LED fra Ledlenser leverer op til 600 lm i intensiv tilstand og 220 lm i standard, så du får et klart og jævnt arbejdslys - både inde og ude. Det slanke, sorte design i polycarbonat ligger godt i hånden, og den indbyggede magnet og krog gør det nemt at hænge eller fastgøre lampen, når du skal have begge hænder fri. IP54-beskyttelsen giver pålidelig drift i støvede omgivelser og mod vandstænk.Praktisk drift og opladningLampen har indbygget Li‑ion-batteri med op til 6 timers driftstid, batteriindikator og USB‑C opladning (kabel medfølger). En enkel tænd/sluk-knap gør betjeningen ligetil, og temperaturområdet på −20 til 40 °C sikrer fleksibel brug året rundt. Perfekt som lommelygte til arbejde, i bilen eller til gør‑det‑selv‑projekter.Type: Lomme-arbejdslampeLyskilde: LED (COB), 2 stk.Lysstyrke: 220 lm, op til 600 lm (intensiv)Farvetemperatur: 7.500 KCRI: 80Effekt: 12 WStrømkilde: Indbygget Li‑ion, genopladeligDriftstid: 6 tOpladning: USB‑C, tid 3,5 tIP‑kode: IP54Magnet/krog: JaMål (H × B × D): 15,3 × 3,8 × 2,7 cmVægt: 153 gTemperaturområde: −20 – 40 °CInde/ude: Velegnet til beggeMed i pakken: USB‑C kabel...

Produktspecifikationer

Mærke: Ledlenser
Kategori: Lommelygter
Vægt: 0.24g
EAN: 4058205030502
Varenr.: 1920476
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
LEDLenser W5R Work - Arbejdslampe
-8%440,95 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lommelygtesalg.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEDLenser W5R Work - Arbejdslampe
440,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Arbejdslampe LED - Ledlenser 12 W, sort (IP54)
-12%459 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
LEDLenser W5R Work - Arbejdslampe
479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledlenser W-Series W5R Work Arbejdslys 6000-7500K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledlenser W-Series W5R Work Arbejdslys 6000-7500K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK353 kr353 krKøb
2Proshop DK369 kr408 krKøb
3Boligcenter DK439 kr439 krKøb
4MAXiPRO440,95 kr440,95 krKøb
5Lommelygtesalg.dk440,95 kr440,95 krKøb
6Vivas DK459 kr538 krKøb
7Arbejdslamper.dk479 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ledlenser W-Series W5R Work Arbejdslys 6000-7500K

PriceData har fulgt prisen på Ledlenser W-Series W5R Work Arbejdslys 6000-7500K i 182 dage. Laveste pris i perioden er 330 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 347 kr.

Den nuværende pris på 353 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Ledlenser W-Series W5R Work Arbejdslys 6000-7500K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Ledlenser W-Series W5R Work Arbejdslys 6000-7500K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026353 kr1 kr (0%)
29. maj 2026354 kr1 kr (0%)
12. maj 2026353 kr1 kr (0%)
1. maj 2026354 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026353 kr8 kr (2%)
23. mar. 2026345 kr3 kr (1%)
22. mar. 2026348 kr3 kr (1%)
15. mar. 2026345 kr3 kr (1%)
14. mar. 2026348 kr8 kr (2%)
2. mar. 2026340 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret