Gå til hovedindhold

B&W International B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 6500 BLK RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert

B&W InternationalHovedtelefonerEAN: 4031541726582
Pris fra 1.964 krtil 4.417,38 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.453,38 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 6500 BLK RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1964 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
B&W outdoor.case type 6500 Hårdt hylster Sort Polypropylen
1.964 kr
Til butik
B&W outdoor.case type 6500 Hårdt hylster Sort Polypropylen billede

Produktinformation

B&W outdoor.case type 6500 - Hårdt hylster - polypropylen - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 6500/B/RPD
EAN: 4031541726582
Varenr.: 993940966
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B&W International B&W outdoor.cases type 6500
2.093 kr
Til butik
B&W International B&W outdoor.cases type 6500 billede

Produktinformation

Hårdt etui leverer IP67-certificeret beskyttelse med en polypropylenramme, automatisk trykudladningsventil og polstret skillevægssystem til fleksibel opbevaring i ekstreme temperaturer. Designet til udstyrstransport holder BW Outdoor Cases Type 6500 / Black (divider system) grejet sikkert med nittede håndtag, stablingsmulighed og to låseløkker for ekstra adgangskontrol. Vandtæt, støvtæt og temperaturresistent fra -30° til +80° C Polstrede skillevægge medfølger til organiseret opdeling af grej Nittede håndtag til pålidelig bæring Stablingsvenligt design med to låseløkker Robust konstruktion og gennemtænkt funktionalitet holder værdifuldt udstyr klar til enhver mission.

Produktspecifikationer

Kategori: Kameratasker
Artikel nr.: 6500/B/RPD
EAN: 4031541726582
Varenr.: 2938465
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 6500 BLK RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert
4.417,38 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 6500 BLK RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert
4.417,38 kr
Til butik
Gå til Rygsaeksalg.dk
TrustScore 4 ud af 53,6
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 6500 BLK RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert
4.417,38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 6500 BLK RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 6500 BLK RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.964 kr1.964 krKøb
2Proshop DK2.093 kr2.093 krKøb
3Outmore.dk4.417,38 kr4.417,38 krKøb
4MAXiPRO4.417,38 kr4.417,38 krKøb
5Rygsaeksalg.dk4.417,38 kr4.417,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 6500 BLK RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert

PriceData har fulgt prisen på B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 6500 BLK RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.964 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 1.978 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.972 kr.

Den nuværende pris på 1.964 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 6500 BLK RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 6500 BLK RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.964 kr11 kr (1%)
23. maj 20261.975 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.978 kr3 kr (0%)
18. maj 20261.975 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.974 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.973 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.974 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.973 kr1 kr (0%)
29. apr. 20261.974 kr1 kr (0%)
25. apr. 20261.973 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret