Gå til hovedindhold

Ledvance LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF

LedvanceLysstofrørEAN: 4058075823655
Pris fra 65 krtil 173 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Value T5 lysstofrør, 52 cm, 7W, 3000K
-11%65 kr
Før 73 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledvance Value T5 lysstofrør, 52 cm, 7W, 3000K billede

Produktinformation

LED lysstofrør T5 med 3000K effektiv belysning til mange rumMed dette LED lysstofrør T5 på 52 cm får du en nem og energibesparende løsning til både køkken, bryggers, værksted eller kontor. Røret har en effekt på 7 watt og leverer 770 lumen, så du får et...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 517 mm x 18.5 mm
EAN: 4058075823655
Varenr.: 5657052833
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF
89 kr
Til butik
LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF billede

Produktinformation

LEDVANCE T5 Value Short LED-rør - 517mm, 770lm, 7W (830) LEDVANCE T5 Value Short LED-rør er en effektiv og kompakt belysningsløsning, perfekt til en række applikationer i både kommercielle og private rum. Med en længde på 517 mm og en lysstyrke på 770 lum...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: T5 Lysstofrør LED
EAN: 4058075823655
Varenr.: 3122480
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LED-RØR T5 VALUE SHORT 7W/830 HF
90,74 kr
Til butik
LED-RØR T5 VALUE SHORT 7W/830 HF billede

Produktinformation

T5 VALUE HF LED-rør fra LEDVANCE kan forsynes fra en HF-spole (se kompatibilitetsliste på www.ledvance.com). Alle rør findes i 3000K og 4000K med en effektivitet på helt op til 114 lm/W. Der garanteres en farvegengivelse på Ra>83 i hele rørenes levetid so...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDVANCE
Kategori: Lyskilder
EAN: 4058075823655
Varenr.: 15844154442063
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Value T5 lysstofrør, 52 cm, 7W, 3000K
95 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Led-Rør T5 Value Short 7W/830 Hf
96,51 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Led-rør t5 value short 7w/830 hf
100 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Value T5 lysstofrør, 52 cm, 7W, 3000K
119 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ledvance LED Lysrør T5 HF G5 7W/830 770 lumen 4058075823655 Modsvarer: N/A
-0%173 kr
Før 173,08 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl65 kr65 krKøb
2Elvvs.dk89 kr89 krKøb
3EL-GROSSISTEN90,74 kr90,74 krKøb
4BilligVVS DK95 kr95 krKøb
5Billigelogvvs.dk96,51 kr96,51 krKøb
6MaintainIt100 kr100 krKøb
7Greenline119 kr119 krKøb
8InkClub DK173 kr173 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF

PriceData har fulgt prisen på LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF i 183 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 65 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202665 kr24 kr (27%)
30. maj 202689 kr24 kr (37%)
12. maj 202665 kr24 kr (27%)
11. maj 202689 kr24 kr (37%)
3. maj 202665 kr8 kr (11%)
24. apr. 202673 kr13,76 kr (16%)
23. apr. 202686,76 kr13,76 kr (19%)
15. apr. 202673 kr1 kr (1%)
14. apr. 202674 kr3 kr (4%)
13. apr. 202677 kr4 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret