Gå til hovedindhold

Ledvance LEDAVANCE LED-lysrør T8 Value short, 7w/840 - Kold hvid, (850 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF

LedvanceLysstofrørEAN: 4058075823679
Pris fra 89 krtil 173 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 81 kr 31. maj

Sammenlign priser på LEDAVANCE LED-lysrør T8 Value short, 7w/840 - Kold hvid, (850 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Value T5 lysstofrør, 52 cm, 7W, 4000K
89 kr
Til butik
Ledvance Value T5 lysstofrør, 52 cm, 7W, 4000K billede

Produktinformation

LED lysstofrør til dig, der ønsker tryg og effektiv belysning Et LED lysstofrør fra Ledvance Value T5-serien er til dig, der gerne vil opgradere din belysning i hjemmet eller på arbejdspladsen uden bøvl og med langvarig effekt. Røret på 52 cm passer dire...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Lyskilder
Farve: White
Størrelse: 517 mm
EAN: 4058075823679
Varenr.: 5657052846
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Value T5 lysstofrør, 52 cm, 7W, 4000K
90 kr
Til butik
Ledvance Value T5 lysstofrør, 52 cm, 7W, 4000K billede

Produktinformation

LED lysstofrør T5 med 4000K effektiv belysning til mange rumMed dette LED lysstofrør T5 på 52 cm får du en nem og energibesparende løsning til både køkken, bryggers, værksted eller kontor. Røret har en effekt på 7 watt og leverer 1000 lumen, så du får et...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: White
Størrelse: 517 mm
EAN: 4058075823679
Varenr.: 5657052846
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Led-Rør T5 Value Short 7W/840 Hf
96,51 kr
Til butik
Led-Rør T5 Value Short 7W/840 Hf billede

Produktinformation

T5 VALUE HF LED-rør fra LEDVANCE kan forsynes fra en HF-spole (se kompatibilitetsliste på www.ledvance.com). Alle rør findes i 3000K og 4000K med en effektivitet på helt op til 114 lm/W. Der garanteres en farvegengivelse på Ra>83 i hele rørenes levetid so...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Fluorescent Tubes
EAN: 4058075823679
Varenr.: 8810613277009
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LEDAVANCE LED-lysrør T8 Value short, 7w/840 - Kold hvid, (850 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF
99 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Value T5 lysstofrør, 52 cm, 7W, 4000K
100 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Led-rør t5 value short 7w/840 hf
100 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Value T5 lysstofrør, 52 cm, 7W, 4000K
119 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ledvance LED Lysrør T5 HF G5 7W/840 850 lumen 4058075823679 Modsvarer: N/A
-0%173 kr
Før 173,08 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDAVANCE LED-lysrør T8 Value short, 7w/840 - Kold hvid, (850 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDAVANCE LED-lysrør T8 Value short, 7w/840 - Kold hvid, (850 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK89 kr89 krKøb
2LavprisEl90 kr90 krKøb
3Billigelogvvs.dk96,51 kr96,51 krKøb
4Elvvs.dk99 kr99 krKøb
5LavprisVVS100 kr100 krKøb
6MaintainIt100 kr100 krKøb
7Greenline119 kr119 krKøb
8InkClub DK173 kr173 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEDAVANCE LED-lysrør T8 Value short, 7w/840 - Kold hvid, (850 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF

PriceData har fulgt prisen på LEDAVANCE LED-lysrør T8 Value short, 7w/840 - Kold hvid, (850 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF i 175 dage. Laveste pris i perioden er 81 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for LEDAVANCE LED-lysrør T8 Value short, 7w/840 - Kold hvid, (850 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for LEDAVANCE LED-lysrør T8 Value short, 7w/840 - Kold hvid, (850 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202689 kr8 kr (10%)
31. maj 202681 kr8 kr (9%)
30. maj 202689 kr8 kr (10%)
12. maj 202681 kr8 kr (9%)
11. maj 202689 kr8 kr (10%)
3. maj 202681 kr5,76 kr (7%)
23. apr. 202686,76 kr2,24 kr (3%)
22. apr. 202689 kr2,24 kr (3%)
19. apr. 202686,76 kr2,24 kr (3%)
18. apr. 202689 kr2,24 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret