Gå til hovedindhold

Ledvance LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF

LedvanceLysstofrørEAN: 4058075823655
Pris fra 73 krtil 173 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 65 kr 31. maj

Sammenlign priser på LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Value T5 lysstofrør, 52 cm, 7W, 3000K
73 kr
Til butik
Ledvance Value T5 lysstofrør, 52 cm, 7W, 3000K billede

Produktinformation

LED lysstofrør T5 med 3000K effektiv belysning til mange rumMed dette LED lysstofrør T5 på 52 cm får du en nem og energibesparende løsning til både køkken, bryggers, værksted eller kontor. Røret har en effekt på 7 watt og leverer 770 lumen, så du får et...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 517 mm x 18.5 mm
EAN: 4058075823655
Varenr.: 5657052833
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF
89 kr
Til butik
LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF billede

Produktinformation

LEDVANCE T5 Value Short LED-rør - 517mm, 770lm, 7W (830) LEDVANCE T5 Value Short LED-rør er en effektiv og kompakt belysningsløsning, perfekt til en række applikationer i både kommercielle og private rum. Med en længde på 517 mm og en lysstyrke på 770 lum...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: T5 Lysstofrør LED
EAN: 4058075823655
Varenr.: 3122480
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Value T5 lysstofrør, 52 cm, 7W, 3000K
95 kr
Til butik
Ledvance Value T5 lysstofrør, 52 cm, 7W, 3000K billede

Produktinformation

LED lysstofrør til dig, der ønsker tryg og effektiv belysning Et LED lysstofrør fra Ledvance Value T5-serien er til dig, der gerne vil opgradere din belysning i hjemmet eller på arbejdspladsen uden bøvl og med langvarig effekt. Røret på 52 cm passer dire...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Lyskilder
Farve: white
Størrelse: 517 mm x 18.5 mm
EAN: 4058075823655
Varenr.: 5657052833
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Led-Rør T5 Value Short 7W/830 Hf
96,51 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Value T5 lysstofrør, 52 cm, 7W, 3000K
98 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Led-rør t5 value short 7w/830 hf
100 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Value T5 lysstofrør, 52 cm, 7W, 3000K
119 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ledvance LED Lysrør T5 HF G5 7W/830 770 lumen 4058075823655 Modsvarer: N/A
-0%173 kr
Før 173,08 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl73 kr73 krKøb
2Elvvs.dk89 kr89 krKøb
3BilligVVS DK95 kr95 krKøb
4Billigelogvvs.dk96,51 kr96,51 krKøb
5LavprisVVS98 kr98 krKøb
6MaintainIt100 kr100 krKøb
7Greenline119 kr119 krKøb
8InkClub DK173 kr173 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF

PriceData har fulgt prisen på LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF i 182 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 73 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for LEDAVANCE LED-lysrør T5 Value short, 7w/830 - Varm hvid, (770 lumen), 517mm, G5 (Erstatter 13w), HF de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202673 kr8 kr (12%)
31. maj 202665 kr24 kr (27%)
30. maj 202689 kr24 kr (37%)
12. maj 202665 kr24 kr (27%)
11. maj 202689 kr24 kr (37%)
3. maj 202665 kr8 kr (11%)
24. apr. 202673 kr13,76 kr (16%)
23. apr. 202686,76 kr13,76 kr (19%)
15. apr. 202673 kr1 kr (1%)
14. apr. 202674 kr3 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret