Gå til hovedindhold

LED-pære Makita A-30542 - strålende lyspære, 18 V (2 stk.)

MakitaRedskaberEAN: 0088381147798
Pris fra 41 krtil 85 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32 kr 25. apr.

Sammenlign priser på LED-pære Makita A-30542 - strålende lyspære, 18 V (2 stk.) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita A-30542 - Strålende lyspære (pakke med 2)
41 kr
Til butik
Makita A-30542 - Strålende lyspære (pakke med 2) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Gløde & Halogenpærer
Farve: 1
Artikel nr.: A-30542
EAN: 0088381147798
Varenr.: 3516976
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita A-30542 Strålende lyspære
42 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita Glødepære Pære for ML180 A-30542 - pakke med 2
43 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita A-30542 Strålende lyspære
49 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LED-pære Makita A-30542 - strålende lyspære, 18 V (2 stk.)
49 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Makita Pære 18V for ML180
50 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Makita pære til akku lampe a-30542
60,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Makita Pre til akku lampe a-30542
67 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LED-pære Makita A-30542 - strålende lyspære, 18 V (2 stk.)
69 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita 18v Pære For Ml180 - A-30542
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED-pære Makita A-30542 - strålende lyspære, 18 V (2 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED-pære Makita A-30542 - strålende lyspære, 18 V (2 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK41 kr80 krKøb
2CompuMail DK42 kr42 krKøb
3Proshop DK43 kr82 krKøb
4Ultrashop49 kr49 krKøb
5Boligcenter DK49 kr49 krKøb
6vvsfittings.dk50 kr50 krKøb
7VVS.dk60,75 kr60,75 krKøb
8WATTOO.DK67 kr67 krKøb
9Vivas DK69 kr138 krKøb
10Homeshop DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED-pære Makita A-30542 - strålende lyspære, 18 V (2 stk.)

PriceData har fulgt prisen på LED-pære Makita A-30542 - strålende lyspære, 18 V (2 stk.) i 161 dage. Laveste pris i perioden er 31 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 41 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for LED-pære Makita A-30542 - strålende lyspære, 18 V (2 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for LED-pære Makita A-30542 - strålende lyspære, 18 V (2 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202641 kr1 kr (3%)
27. maj 202640 kr1 kr (3%)
25. maj 202639 kr6 kr (18%)
23. maj 202633 kr9 kr (21%)
22. maj 202642 kr9 kr (27%)
15. maj 202633 kr1 kr (3%)
14. maj 202634 kr4 kr (11%)
26. apr. 202638 kr6 kr (19%)
25. apr. 202632 kr6 kr (16%)
10. apr. 202638 kr3 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret