Gå til hovedindhold

E3Light LED Proxima Standard E27, C927, 1521LM, 12W, dæmpbar, klar

E3LightLED-pærerEAN: 5707823604822
Pris fra 95 krtil 129 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 30. mar.

Sammenlign priser på LED Proxima Standard E27, C927, 1521LM, 12W, dæmpbar, klar og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
e3light Proxima E27 standardpære, 2700K
95 kr
Til butik
e3light Proxima E27 standardpære, 2700K billede

Produktinformation

E27 pære e3light Proxima dæmpbar LED E27 pærer til hjemmet. Pæren er perfekt til dig, der har haft 100W glødepærer. Pæren har en høj farvegengivelse og et varmt og behageligt lys på 2700K. Pæren minder om den gamle glødepære, og er derfor god til monterin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: E3Light
Kategori: Pærer
Farve: opal
Størrelse: 60x110 mm
EAN: 5707823604822
Varenr.: 6257001966
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
e3light Proxima E27 standardpære, 2700K, 12W
100 kr
Til butik
e3light Proxima E27 standardpære, 2700K, 12W billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: E3Light
Kategori: LED pærer
Farve: opal
Størrelse: 60x110 mm
EAN: 5707823604822
Varenr.: 6257001966
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LED Proxima Standard E27, C927, 1521LM, 12W, dæmpbar, klar
103,48 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
e3light Proxima E27 standardpære, 2700K
109 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
e3light Proxima E27 standardpære, 2700K, 12W
109 kr
Til butik
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LED pære E27 12W 1521lm, opal
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED Proxima Standard E27, C927, 1521LM, 12W, dæmpbar, klar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED Proxima Standard E27, C927, 1521LM, 12W, dæmpbar, klar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl95 kr95 krKøb
2LampeGuru.dk100 kr100 krKøb
3EL-GROSSISTEN103,48 kr103,48 krKøb
4BilligVVS DK109 kr109 krKøb
5Greenline109 kr109 krKøb
6Lamper.dk129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED Proxima Standard E27, C927, 1521LM, 12W, dæmpbar, klar

PriceData har fulgt prisen på LED Proxima Standard E27, C927, 1521LM, 12W, dæmpbar, klar i 165 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 100 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for LED Proxima Standard E27, C927, 1521LM, 12W, dæmpbar, klar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for LED Proxima Standard E27, C927, 1521LM, 12W, dæmpbar, klar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202695 kr5 kr (5%)
30. maj 2026100 kr5 kr (5%)
12. maj 202695 kr5 kr (5%)
11. maj 2026100 kr5 kr (5%)
13. apr. 202695 kr7 kr (8%)
2. apr. 202688 kr5 kr (6%)
30. mar. 202683 kr12 kr (13%)
24. feb. 202695 kr1 kr (1%)
22. feb. 202696 kr1 kr (1%)
20. feb. 202695 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret