Gå til hovedindhold

Nordtronic LED Lyskilde Long Life 5W DTW, 350lm, GU10, dæmpbar, mat hvid

NordtronicLED-pærerEAN: 5704629002517
Pris fra 43,75 krtil 89 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 45,25 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LED Lyskilde Long Life 5W DTW, 350lm, GU10, dæmpbar, mat hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43.75 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Long life lyskilde gu10 5w dtw cri>90
43,75 kr
Til butik
Long life lyskilde gu10 5w dtw cri>90 billede

Produktinformation

5W DTW CRI>90

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: led lyskilder
EAN: 5704629002517
Varenr.: 5401018006
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LED Lyskilde Long Life 5W DTW, 350lm, GU10, dæmpbar, mat hvid
47,47 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, mat hvid, DTW
68 kr
Til butik
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, mat hvid, DTW billede

Produktinformation

Den perfekte erstatning, til den typiske halogenpære, er Nordtronics GU10 LED DtW lyskilde. Nogle fordele ved denne lyskilde:Den er flimmerfriDen har en estimeret levetid på 40.000 timerDen har et højt lumenoutput på 350 lmDens farvetemperatur kan skiftes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 50 mm x 56 mm
EAN: 5704629002517
Varenr.: 6257018991
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, 1800K-3000K, 5W
-7%79 kr
Før 85 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, 1800K-3000K, 5W
86 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, mat hvid, DTW
86 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, mat hvid, DTW
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED Lyskilde Long Life 5W DTW, 350lm, GU10, dæmpbar, mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED Lyskilde Long Life 5W DTW, 350lm, GU10, dæmpbar, mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt43,75 kr43,75 krKøb
2EL-GROSSISTEN47,47 kr47,47 krKøb
3LavprisEl68 kr68 krKøb
4Greenline79 kr79 krKøb
5LampeGuru.dk86 kr86 krKøb
6LavprisVVS86 kr86 krKøb
7BilligVVS DK89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED Lyskilde Long Life 5W DTW, 350lm, GU10, dæmpbar, mat hvid

PriceData har fulgt prisen på LED Lyskilde Long Life 5W DTW, 350lm, GU10, dæmpbar, mat hvid i 131 dage. Laveste pris i perioden er 43,75 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 43,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 45% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LED Lyskilde Long Life 5W DTW, 350lm, GU10, dæmpbar, mat hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LED Lyskilde Long Life 5W DTW, 350lm, GU10, dæmpbar, mat hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202643,75 kr3,72 kr (8%)
11. maj 202647,47 kr27,83 kr (37%)
9. maj 202675,3 kr3,7 kr (5%)
6. maj 202679 kr1 kr (1%)
24. apr. 202680 kr1,03 kr (1%)
23. apr. 202681,03 kr2,03 kr (3%)
13. mar. 202679 kr2,03 kr (3%)
4. mar. 202681,03 kr2,97 kr (4%)
3. mar. 202684 kr2,97 kr (4%)
10. feb. 202681,03 kr2,97 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret