Gå til hovedindhold

Led-gadelampe V-TAC 2120427 100W 11480lm 115° 6500K med justerbart håndtag Chip SAMSUNG IP65 grå

V-TacAEAN: 3800170209220
Pris fra 440 krtil 497 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (11% besparelse)

Sammenlign priser på Led-gadelampe V-TAC 2120427 100W 11480lm 115° 6500K med justerbart håndtag Chip SAMSUNG IP65 grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 440 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
100W LED Gadelampe - Samsung Chip, Adaptor, 6500K - Kulør : Kold
440 kr
Til butik
100W LED Gadelampe - Samsung Chip, Adaptor, 6500K - Kulør : Kold billede

Produktinformation

Robust 100W LED Gadelampe til udendørsarealer Denne 100W LED Gadelampe er konstrueret til effektiv belysning af større udendørsarealer, såsom parkeringspladser, indkørsler og arbejdsområder. Lampen er fremstillet i holdbar aluminium og leverer et klart, k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: LED Gadelamper
EAN: 3800170209220
Varenr.: 26790
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
100W LED gadelampe med Samsung chip og adaptor
440 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
100W LED Gadelampe - Samsung Chip, Adaptor, 6500K - Kulør : Kold
440 kr
Til butik
100W LED Gadelampe - Samsung Chip, Adaptor, 6500K - Kulør : Kold billede

Produktinformation

100W LED Gadenlygte med Samsung chips og moderne design, der sikrer optimal belysning til udendørsarealer. Effektiv belysning: 13500 lumen ved en kold hvid farvetemperatur på 6500K, ideel til gadebelysning. Robust konstruktion: Fremstillet i aluminium med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: LED Gadelamper
EAN: 3800170209220
Varenr.: 26790
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
100W LED Gadenlygte med Samsung Chip, Adaptor og 5 års garanti
440 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Led-gadelampe V-TAC 2120427 100W 11480lm 115° 6500K med justerbart håndtag Chip SAMSUNG IP65 grå
497 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Led-gadelampe V-TAC 2120427 100W 11480lm 115° 6500K med justerbart håndtag Chip SAMSUNG IP65 grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Led-gadelampe V-TAC 2120427 100W 11480lm 115° 6500K med justerbart håndtag Chip SAMSUNG IP65 grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store440 kr440 krKøb
2WATTOO.DK440 kr440 krKøb
3DetLED.dk440 kr440 krKøb
4EL-GROSSISTEN440 kr440 krKøb
5CS MEGASTORE DK497 kr536 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Led-gadelampe V-TAC 2120427 100W 11480lm 115° 6500K med justerbart håndtag Chip SAMSUNG IP65 grå

PriceData har fulgt prisen på Led-gadelampe V-TAC 2120427 100W 11480lm 115° 6500K med justerbart håndtag Chip SAMSUNG IP65 grå i 176 dage. Laveste pris i perioden er 440 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 668 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 554 kr.

Den nuværende pris på 440 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Led-gadelampe V-TAC 2120427 100W 11480lm 115° 6500K med justerbart håndtag Chip SAMSUNG IP65 grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Led-gadelampe V-TAC 2120427 100W 11480lm 115° 6500K med justerbart håndtag Chip SAMSUNG IP65 grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. feb. 2026440 kr228 kr (34%)
10. dec. 2025668 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret