Gå til hovedindhold

E3Light LED G9 C927 550LM 360DG 5.5W 10000H CRI90 dæmpbar

E3LightLED-pærerEAN: 5707823604532
Pris fra 142,01 krtil 209 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 66,99 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134 kr 29. mar.

Sammenlign priser på LED G9 C927 550LM 360DG 5.5W 10000H CRI90 dæmpbar og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142.01 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LED G9 C927 550LM 360DG 5.5W 10000H CRI90 dæmpbar
142,01 kr
Til butik
LED G9 C927 550LM 360DG 5.5W 10000H CRI90 dæmpbar billede

Produktinformation

LED G9 C927 550LM 360DG 5.5W 10000H CRI90 dæmpbar

Produktspecifikationer

Kategori: Fatninger
EAN: 5707823604532
Varenr.: 15844911972687
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
e3light G9 stiftpære, 2700K, 5,5W
159 kr
Til butik
e3light G9 stiftpære, 2700K, 5,5W billede

Produktinformation

e3light dæmpbar G9 LED stiftpære med høj farvegengivelse Denne type lyskilde er meget efterspurgt, og det er der en helt speciel grund til. Den dæmper nemlig rigtig på LK systemmet. Bedre end de fleste lyskilder. e3light G9 LED stiftpæren har en god farve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: E3Light
Kategori: LED pærer
Farve: clear
Størrelse: 18x57mm
EAN: 5707823604532
Varenr.: 6257001911
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
e3light G9 stiftpære, 2700K, 5,5W
169 kr
Til butik
e3light G9 stiftpære, 2700K, 5,5W billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: E3Light
Kategori: Pærer
Farve: clear
Størrelse: 18x57mm
EAN: 5707823604532
Varenr.: 6257001911
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LED G9 5,1W 2700K, dæmpbar
179 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
e3light G9 stiftpære, 5,5W, 2700K
179 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
e3light G9 stiftpære, 5,5W, 2700K
205 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
e3light G9 stiftpære, 5,5W, 2700K
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED G9 C927 550LM 360DG 5.5W 10000H CRI90 dæmpbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED G9 C927 550LM 360DG 5.5W 10000H CRI90 dæmpbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN142,01 kr142,01 krKøb
2LampeGuru.dk159 kr159 krKøb
3Greenline169 kr169 krKøb
4Lamper.dk179 kr179 krKøb
5LavprisEl179 kr179 krKøb
6BilligVVS DK205 kr205 krKøb
7LavprisVVS209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED G9 C927 550LM 360DG 5.5W 10000H CRI90 dæmpbar

PriceData har fulgt prisen på LED G9 C927 550LM 360DG 5.5W 10000H CRI90 dæmpbar i 173 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 142,01 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for LED G9 C927 550LM 360DG 5.5W 10000H CRI90 dæmpbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for LED G9 C927 550LM 360DG 5.5W 10000H CRI90 dæmpbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026142,01 kr26,99 kr (16%)
23. maj 2026169 kr26,99 kr (19%)
18. maj 2026142,01 kr36,99 kr (21%)
9. maj 2026179 kr36,99 kr (26%)
7. maj 2026142,01 kr36,99 kr (21%)
6. maj 2026179 kr36,99 kr (26%)
23. apr. 2026142,01 kr36,99 kr (21%)
22. apr. 2026179 kr36,99 kr (26%)
19. apr. 2026142,01 kr36,99 kr (21%)
18. apr. 2026179 kr36,99 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret