Gå til hovedindhold

LEDlife LED Bloklys 3 stk sæt med lyskæde, flammeeffekt - Ø7,5cm, 10/12,5/15cm høj, inkl. fjernbetj, timer, ægte stearin

LEDlifeKablerEAN: 5740031805131
Pris fra 149 kr
4 forhandlere

Sammenlign priser på LED Bloklys 3 stk sæt med lyskæde, flammeeffekt - Ø7,5cm, 10/12,5/15cm høj, inkl. fjernbetj, timer, ægte stearin og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LED Bloklys 3 stk sæt med lyskæde, flammeeffekt - Ø7,5cm, 10/12,5/15cm høj, inkl. fjernbetj, timer, ægte stearin
149 kr
Til butik
LED Bloklys 3 stk sæt med lyskæde, flammeeffekt - Ø7,5cm, 10/12,5/15cm høj, inkl. fjernbetj, timer, ægte stearin billede

Produktinformation

LED Bloklys med flammeeffekt og lyskæde Dette sæt med tre LED Bloklys i hvid stearin leverer en driftssikker belysning til hjemmet uden brug af åben ild. Med højder på 10, 12,5 og 15 cm skaber de en varieret visuel effekt i enhver dekoration. Sættet er ba...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Bloklys
EAN: 5740031805131
Varenr.: 22705
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LED bloklys st med lyskde og flammeeffekt, 7,5cm, 10/12,5/15cm hj, fjernbetjening, timer, gte stearin
149 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
LED Bloklys 3 stk sæt med lyskæde, flammeeffekt - Ø7,5cm, 10/12,5/15cm høj, inkl. fjernbetj, timer, ægte stearin
149 kr
Til butik
LED Bloklys 3 stk sæt med lyskæde, flammeeffekt - Ø7,5cm, 10/12,5/15cm høj, inkl. fjernbetj, timer, ægte stearin billede

Produktinformation

Skab den perfekte atmosfære i dit hjem med vores LED Bloklys sæt, der forener moderne teknologi med klassisk elegance. Ægte Stearin: Hvert lys er omhyggeligt fremstillet af ægte stearin for at give et autentisk og naturligt udseende. Flammeeffekt:

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Bloklys
EAN: 5740031805131
Varenr.: 22705
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LED Bloklys sæt med lyskæde og flammeeffekt - Ø7,5cm, 10/12,5/15cm høj, fjernbetjening, timer, ægte stearin
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED Bloklys 3 stk sæt med lyskæde, flammeeffekt - Ø7,5cm, 10/12,5/15cm høj, inkl. fjernbetj, timer, ægte stearin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED Bloklys 3 stk sæt med lyskæde, flammeeffekt - Ø7,5cm, 10/12,5/15cm høj, inkl. fjernbetj, timer, ægte stearin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store149 kr149 krKøb
2WATTOO.DK149 kr149 krKøb
3DetLED.dk149 kr149 krKøb
4EL-GROSSISTEN149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED Bloklys 3 stk sæt med lyskæde, flammeeffekt - Ø7,5cm, 10/12,5/15cm høj, inkl. fjernbetj, timer, ægte stearin

PriceData har fulgt prisen på LED Bloklys 3 stk sæt med lyskæde, flammeeffekt - Ø7,5cm, 10/12,5/15cm høj, inkl. fjernbetj, timer, ægte stearin i 176 dage. Den nuværende pris er 149 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for LED Bloklys 3 stk sæt med lyskæde, flammeeffekt - Ø7,5cm, 10/12,5/15cm høj, inkl. fjernbetj, timer, ægte stearin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for LED Bloklys 3 stk sæt med lyskæde, flammeeffekt - Ø7,5cm, 10/12,5/15cm høj, inkl. fjernbetj, timer, ægte stearin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. dec. 2025149 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret