Gå til hovedindhold

Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 50 ml

Le CouventParfume og eau de cologneEAN: 3701139900359
Pris fra 334 krtil 430 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 325 kr 2. maj

Sammenlign priser på Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 50 ml og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 334 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Le Couvent Botanical Cologne Aqua Minimes (50ml)
-22%334 kr
Før 430 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Le Couvent Botanical Cologne Aqua Minimes (50ml) billede

Produktinformation

En duft af stimulerende og træagtige citrusfrugter, der fremkalder billeder af dagens første solstråler i hesperidernes haver i klosteret Minimes. Et intenst koncentrat af høj kvalitet, baseret på botaniske, naturlige essenser i den franske parfumeris ånd. Eau de toilette 100% vegansk Op til 92% naturlige ingredienser.

Produktspecifikationer

Mærke: Le Couvent
Kategori: Eau de Toilette til hende
Vægt: 218g
Artikel nr.: 16203000
EAN: 3701139900359
Varenr.: B071264
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 50 ml
430 kr
Til butik
Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 50 ml billede

Produktinformation

En duft af stimulerende og træagtige citrusfrugter, der fremkalder billeder af dagens første solstråler i hesperidernes haver i klosteret Minimes. Et intenst koncentrat af høj kvalitet, baseret på botaniske, naturlige essenser i den franske parfumerkunsts ånd. 100 % vegansk. Op til 92 % naturlige ingredienser Topnoter:Citron Basenoter:Cedertræ,Vetiver Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 50 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Le Couvent
Kategori: Eau de Toilette
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: 16203000
EAN: 3701139900359
Varenr.: 3081-110-0050

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK334 kr334 krKøb
2Lyko DK430 kr430 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 50 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 301 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 430 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 356 kr.

Den nuværende pris på 334 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026334 kr96 kr (22%)
25. maj 2026430 kr96 kr (29%)
24. maj 2026334 kr96 kr (22%)
23. maj 2026430 kr96 kr (29%)
22. maj 2026334 kr96 kr (22%)
15. maj 2026430 kr96 kr (29%)
14. maj 2026334 kr96 kr (22%)
10. maj 2026430 kr96 kr (29%)
8. maj 2026334 kr7 kr (2%)
7. maj 2026327 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret