Gå til hovedindhold

Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml

Le CouventParfume og eau de cologneEAN: 3701139900342

Sammenlign priser på Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 665 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Le Couvent Botanical Cologne Aqua Minimes (100ml)
665 kr
Til butik
Le Couvent Botanical Cologne Aqua Minimes (100ml) billede

Produktinformation

En duft af stimulerende og træagtige citrusfrugter, der fremkalder billeder af dagens første solstråler i hesperidernes haver i klosteret Minimes. Et intenst koncentrat af høj kvalitet, baseret på botaniske, naturlige essenser i den franske parfumeris ånd. Eau de toilette 100% vegansk Op til 92% naturlige ingredienser.

Produktspecifikationer

Mærke: Le Couvent
Kategori: Eau de Toilette til hende
Vægt: 344g
Artikel nr.: 16202000
EAN: 3701139900342
Varenr.: B071263
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml
665 kr
Til butik
Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml billede

Produktinformation

En duft af stimulerende og træagtige citrusfrugter, der fremkalder billeder af dagens første solstråler i hesperidernes haver i klosteret Minimes. Et intenst koncentrat af høj kvalitet, baseret på botaniske, naturlige essenser i den franske parfumerkunsts ånd. 100 % vegansk. Op til 92 % naturlige ingredienser Topnoter:Citron Basenoter:Cedertræ,Vetiver Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Le Couvent
Kategori: Eau de Toilette
Størrelse: 100.000000000
Artikel nr.: 16202000
EAN: 3701139900342
Varenr.: 3081-110-0100

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK665 kr665 krKøb
2Lyko DK665 kr665 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml i 170 dage. Laveste pris i perioden er 204 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 665 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 407 kr.

Den nuværende pris på 665 kr er 63% over normalprisen. Prisen er steget 35% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Le Couvent Aqua Minimes Botanical Cologne Eau de Toilette 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026665 kr461 kr (226%)
21. maj 2026204 kr461 kr (69%)
20. maj 2026665 kr461 kr (226%)
15. maj 2026204 kr6 kr (3%)
14. maj 2026210 kr5 kr (2%)
9. maj 2026215 kr126 kr (37%)
7. maj 2026341 kr131 kr (62%)
5. maj 2026210 kr282 kr (57%)
4. maj 2026492 kr1 kr (0%)
3. maj 2026491 kr281 kr (134%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret