Gå til hovedindhold

LC Power Super Silent Modular Series LC6750M V3.1 - power supply - 750 Watt Strømforsyning - 750 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Gold certified

Pris fra 809 krtil 1.189 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 380 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 792 kr 8. maj

Sammenlign priser på LC Power Super Silent Modular Series LC6750M V3.1 - power supply - 750 Watt Strømforsyning - 750 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Gold certified og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 809 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power Super Silent Modular Series LC6750M V3.1 Strømforsyning 750Watt
809 kr
Til butik
LC Power Super Silent Modular Series LC6750M V3.1 Strømforsyning 750Watt billede

Produktinformation

LC Power Super Silent Modular Series LC6750M V3.1 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 750 watt - aktiv PFC - hamret sort

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC6750M V3.1
EAN: 4262443281033
Varenr.: 1003331370
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power Super Silent Modular Series LC6750M V3.1 - power supply - 750 Watt Strømforsyning - 750 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Gold certified
815 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning ATX 750 W - LC-Power LC6750M V3.1, 80 Plus Gold, 20+4 pin
-1%1.169 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Strømforsyning ATX 750 W - LC-Power LC6750M V3.1, 80 Plus Gold, 20+4 pin billede

Produktinformation

Stabil ATX strømforsyning til PC-byggeriLC-Power LC6750M V3.1 leverer 750 W pålidelig effekt til din stationære PC. Med 80 Plus Gold effektivitet udnyttes strømmen bedre, og varmeudviklingen reduceres. Den klassiske ATX-formfaktor gør den ideel til mange kabinetter og opsætninger, uanset om du opgraderer eller bygger nyt.Effektiv og nem at integrereStrømforsyningen understøtter 100–240 V AC-indgang og har 20+4 pin ATX-stik til bundkort. Den robuste konstruktion og den diskrete, mørke finish passer pænt ind i de fleste builds. Vægten på 2,46 kg vidner om et solidt design, der er skabt til daglig drift.Total effekt: 750 WAC-indgangsspænding: 100–240 VFormfaktor: ATXFormål: PCEffektivitet: 80 Plus GoldBundkortstik: 20+4 pin ATXPeripheral Molex 4-pin: 1Højde × Bredde × Dybde: 8,6 × 15 × 15 cmVægt: 2,46 kgPakketype: BoksPakkemål (H × B × D): 11,5 × 20 × 27,5 cmPakkens vægt: 2,78 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: LC-Power
Kategori: Skærme
Vægt: 3.9g
EAN: 4262443281033
Varenr.: 1994413
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning ATX 750 W - LC-Power LC6750M V3.1, 80 Plus Gold, 20+4 pin
-1%1.189 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power Super Silent Modular Series LC6750M V3.1 - power supply - 750 Watt Strømforsyning - 750 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Gold certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power Super Silent Modular Series LC6750M V3.1 - power supply - 750 Watt Strømforsyning - 750 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Gold certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK809 kr809 krKøb
2Proshop DK815 kr854 krKøb
3Boligcenter DK1.169 kr1.169 krKøb
4Vivas DK1.189 kr1.268 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power Super Silent Modular Series LC6750M V3.1 - power supply - 750 Watt Strømforsyning - 750 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Gold certified

PriceData har fulgt prisen på LC Power Super Silent Modular Series LC6750M V3.1 - power supply - 750 Watt Strømforsyning - 750 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Gold certified i 139 dage. Laveste pris i perioden er 792 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 858 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 817 kr.

Den nuværende pris på 809 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for LC Power Super Silent Modular Series LC6750M V3.1 - power supply - 750 Watt Strømforsyning - 750 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Gold certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for LC Power Super Silent Modular Series LC6750M V3.1 - power supply - 750 Watt Strømforsyning - 750 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Gold certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026809 kr6 kr (1%)
27. maj 2026815 kr13 kr (2%)
26. maj 2026802 kr7 kr (1%)
24. maj 2026809 kr6 kr (1%)
23. maj 2026815 kr14 kr (2%)
22. maj 2026801 kr8 kr (1%)
20. maj 2026809 kr24 kr (3%)
19. maj 2026833 kr16 kr (2%)
17. maj 2026849 kr51 kr (6%)
15. maj 2026798 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret