Gå til hovedindhold

LC Power Office Series LC500-12 V2.31 Strømforsyning - 400 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified

Pris fra 250 krtil 277 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LC Power Office Series LC500-12 V2.31 Strømforsyning - 400 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 250 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power Office Series LC500-12 V2.31 400Watt 80 PLUS Bronze
250 kr
Til butik
LC Power Office Series LC500-12 V2.31 400Watt 80 PLUS Bronze billede

Produktinformation

LC Power Office Series LC500-12 V2.31 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - 80 PLUS Bronze - AC 230 V - 400 watt - aktiv PFC

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC500-12 V2.31
EAN: 4260070124402
Varenr.: 988803839
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power Office Series LC500-12 V2.31 Strømforsyning - 400 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified
277 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power Office Series LC500-12 V2.31 Strømforsyning - 400 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power Office Series LC500-12 V2.31 Strømforsyning - 400 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK250 kr250 krKøb
2Proshop DK277 kr316 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power Office Series LC500-12 V2.31 Strømforsyning - 400 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified

PriceData har fulgt prisen på LC Power Office Series LC500-12 V2.31 Strømforsyning - 400 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified i 176 dage. Laveste pris i perioden er 250 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 257 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 253 kr.

Den nuværende pris på 250 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for LC Power Office Series LC500-12 V2.31 Strømforsyning - 400 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for LC Power Office Series LC500-12 V2.31 Strømforsyning - 400 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026250 kr2 kr (1%)
25. maj 2026252 kr2 kr (1%)
23. maj 2026250 kr5 kr (2%)
24. apr. 2026255 kr2 kr (1%)
10. dec. 2025257 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret