Gå til hovedindhold

LC Power LC-Power LC-M32-QHD-165-C-V2 31.5" VA 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 165 Hz

LC PowerEAN: 4260070129360
Pris fra 1.743 krtil 2.177 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 434 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.735 kr 14. apr.

Sammenlign priser på LC-Power LC-M32-QHD-165-C-V2 31.5" VA 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 165 Hz og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1743 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC-Power LC-M32-QHD-165-C-V2 31.5" VA 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 165 Hz
1.743 kr
Til butik
LC-Power LC-M32-QHD-165-C-V2 31.5" VA 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 165 Hz billede

Produktinformation

LC Power LC-M32-QHD-165-C-V2 - LCD-skærm - kurvet - 31.5" - 2560 x 1440 QHD @ 165 Hz - VA - 300 cd/m² - 3500:1 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC-M32-QHD-165-C-V2
EAN: 4260070129360
Varenr.: 1001301105
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
31.5" LC Power LC-M32-QHD-165-C-V2 - LCD monitor - curved - QHD - 31.5"
2.177 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC-Power LC-M32-QHD-165-C-V2 31.5" VA 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 165 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC-Power LC-M32-QHD-165-C-V2 31.5" VA 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 165 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.743 kr1.743 krKøb
2Proshop DK2.177 kr2.177 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC-Power LC-M32-QHD-165-C-V2 31.5" VA 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 165 Hz

PriceData har fulgt prisen på LC-Power LC-M32-QHD-165-C-V2 31.5" VA 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 165 Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.735 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 2.144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.753 kr.

Den nuværende pris på 1.743 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for LC-Power LC-M32-QHD-165-C-V2 31.5" VA 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 165 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for LC-Power LC-M32-QHD-165-C-V2 31.5" VA 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 165 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.743 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.744 kr4 kr (0%)
28. maj 20261.740 kr2 kr (0%)
27. maj 20261.742 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.740 kr4 kr (0%)
18. maj 20261.744 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.745 kr3 kr (0%)
7. maj 20261.742 kr2 kr (0%)
6. maj 20261.740 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.739 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret