Gå til hovedindhold

LC Power Enclosure 2.5" - USB 3.0

LC PowerLagringsdrev – tilbehørEAN: 4260070123412
Pris fra 72 krtil 74 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 2 kr (3% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LC Power Enclosure 2.5" - USB 3.0 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power Ekstern Lagringspakning
72 kr
Til butik
LC Power Ekstern Lagringspakning billede

Produktinformation

LC Power LC-25U3-Becrux - Lagringspakning - 2.5" - SATA 6Gb/s - USB 3.0 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC-25U3-Becrux
EAN: 4260070123412
Varenr.: 987676517
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power Enclosure 2.5" - USB 3.0
74 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power Enclosure 2.5" - USB 3.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power Enclosure 2.5" - USB 3.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK72 kr72 krKøb
2Proshop DK74 kr113 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power Enclosure 2.5" - USB 3.0

PriceData har fulgt prisen på LC Power Enclosure 2.5" - USB 3.0 i 130 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 78 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 72 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for LC Power Enclosure 2.5" - USB 3.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for LC Power Enclosure 2.5" - USB 3.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202672 kr1 kr (1%)
17. maj 202673 kr1 kr (1%)
16. maj 202672 kr1 kr (1%)
15. maj 202673 kr1 kr (1%)
13. maj 202672 kr1 kr (1%)
10. maj 202673 kr1 kr (1%)
26. apr. 202674 kr1 kr (1%)
24. apr. 202675 kr3 kr (4%)
30. jan. 202678 kr1 kr (1%)
24. jan. 202677 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret