Gå til hovedindhold

LC Power LC-GAN-100 - Strømforsyningsadapter - GaN - 100 Watt - 5 A - PD 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, 2 x USB-C) - hvid

Pris fra 184 krtil 217 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LC Power LC-GAN-100 - Strømforsyningsadapter - GaN - 100 Watt - 5 A - PD 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, 2 x USB-C) - hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 184 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power LC-GAN-100 - Strømforsyningsadapter - GaN - 100 Watt - 5 A - PD 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, 2 x USB-C) - hvid
184 kr
Til butik
LC Power LC-GAN-100 - Strømforsyningsadapter - GaN - 100 Watt - 5 A - PD 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, 2 x USB-C) - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Kategori: Opladere
Farve: 1
Artikel nr.: LC-GAN-100
EAN: 4262443280616
Varenr.: 21829258
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power LC-GAN-100 power adapter - GaN - USB 2 x USB-C - 100 Watt
188 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power Adapter 100Watt 1xUSB-A 2.0 2xUSB-C
217 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-GAN-100 - Strømforsyningsadapter - GaN - 100 Watt - 5 A - PD 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, 2 x USB-C) - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-GAN-100 - Strømforsyningsadapter - GaN - 100 Watt - 5 A - PD 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, 2 x USB-C) - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK184 kr223 krKøb
2Proshop DK188 kr227 krKøb
3CompuMail DK217 kr217 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power LC-GAN-100 - Strømforsyningsadapter - GaN - 100 Watt - 5 A - PD 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, 2 x USB-C) - hvid

PriceData har fulgt prisen på LC Power LC-GAN-100 - Strømforsyningsadapter - GaN - 100 Watt - 5 A - PD 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, 2 x USB-C) - hvid i 165 dage. Laveste pris i perioden er 163 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 214 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 184 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for LC Power LC-GAN-100 - Strømforsyningsadapter - GaN - 100 Watt - 5 A - PD 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, 2 x USB-C) - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for LC Power LC-GAN-100 - Strømforsyningsadapter - GaN - 100 Watt - 5 A - PD 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, 2 x USB-C) - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026184 kr22 kr (11%)
29. maj 2026206 kr5 kr (2%)
21. maj 2026211 kr1 kr (0%)
20. maj 2026212 kr17 kr (9%)
26. feb. 2026195 kr10 kr (5%)
25. jan. 2026205 kr4 kr (2%)
24. jan. 2026201 kr2 kr (1%)
23. jan. 2026203 kr3 kr (2%)
19. jan. 2026200 kr2 kr (1%)
15. jan. 2026202 kr39 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret