Gå til hovedindhold

LC Power LC-NB-GAN-65-C - USB-C power adapter - Gallium Nitride (GaN) - 65 Watt

Pris fra 147 krtil 165 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 133 kr 24. apr.

Sammenlign priser på LC Power LC-NB-GAN-65-C - USB-C power adapter - Gallium Nitride (GaN) - 65 Watt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 147 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power Strømadapter - AC / USB-C 65Watt
147 kr
Til butik
LC Power Strømadapter - AC / USB-C 65Watt billede

Produktinformation

LC Power LC-NB-GAN-65-C - USB-C strømadapter - Gallium Nitride (GaN) - AC 220-240 V - 65 watt - sort

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC-NB-GAN-65-C
EAN: 4262443280029
Varenr.: 1001847120
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power LC-NB-GAN-65-C - USB-C power adapter - Gallium Nitride (GaN) - 65 Watt
165 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-NB-GAN-65-C - USB-C power adapter - Gallium Nitride (GaN) - 65 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-NB-GAN-65-C - USB-C power adapter - Gallium Nitride (GaN) - 65 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK147 kr147 krKøb
2Proshop DK165 kr204 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power LC-NB-GAN-65-C - USB-C power adapter - Gallium Nitride (GaN) - 65 Watt

PriceData har fulgt prisen på LC Power LC-NB-GAN-65-C - USB-C power adapter - Gallium Nitride (GaN) - 65 Watt i 166 dage. Laveste pris i perioden er 100 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 147 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for LC Power LC-NB-GAN-65-C - USB-C power adapter - Gallium Nitride (GaN) - 65 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for LC Power LC-NB-GAN-65-C - USB-C power adapter - Gallium Nitride (GaN) - 65 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026147 kr14 kr (11%)
24. apr. 2026133 kr4 kr (3%)
21. mar. 2026137 kr1 kr (1%)
13. mar. 2026138 kr4 kr (3%)
27. feb. 2026142 kr6 kr (4%)
14. feb. 2026148 kr36 kr (20%)
12. feb. 2026184 kr1 kr (1%)
2. feb. 2026185 kr26 kr (16%)
28. jan. 2026159 kr31 kr (24%)
24. jan. 2026128 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret