Gå til hovedindhold

LC Power LC-EQ-A49B mounting kit - for flat panel - black - Maks 20 kg - Maks størrelse 49"

LC PowerTv- og skærmbeslagEAN: 4260070129407
Pris fra 583 krtil 755 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 172 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 580 kr 10. apr.

Sammenlign priser på LC Power LC-EQ-A49B mounting kit - for flat panel - black - Maks 20 kg - Maks størrelse 49" og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 583 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power LC-EQ-A49B Monteringssæt Fladt panel 17"-49"
583 kr
Til butik
LC Power LC-EQ-A49B Monteringssæt Fladt panel 17"-49" billede

Produktinformation

LC Power LC-EQ-A49B - Monteringssæt (monitorarm) - for fladt panel - metal, plastik - sort - skærmstørrelse: 17"-49"

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC-EQ-A49B
EAN: 4260070129407
Varenr.: 1001633332
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power LC-EQ-A49B mounting kit - for flat panel - black - Maks 20 kg - Maks størrelse 49"
755 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-EQ-A49B mounting kit - for flat panel - black - Maks 20 kg - Maks størrelse 49" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-EQ-A49B mounting kit - for flat panel - black - Maks 20 kg - Maks størrelse 49" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK583 kr583 krKøb
2Proshop DK755 kr794 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power LC-EQ-A49B mounting kit - for flat panel - black - Maks 20 kg - Maks størrelse 49"

PriceData har fulgt prisen på LC Power LC-EQ-A49B mounting kit - for flat panel - black - Maks 20 kg - Maks størrelse 49" i 182 dage. Laveste pris i perioden er 565 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 937 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 678 kr.

Den nuværende pris på 583 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for LC Power LC-EQ-A49B mounting kit - for flat panel - black - Maks 20 kg - Maks størrelse 49". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for LC Power LC-EQ-A49B mounting kit - for flat panel - black - Maks 20 kg - Maks størrelse 49" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026583 kr1 kr (0%)
25. maj 2026582 kr1 kr (0%)
23. maj 2026583 kr1 kr (0%)
22. maj 2026584 kr1 kr (0%)
20. maj 2026583 kr172 kr (23%)
17. apr. 2026755 kr175 kr (30%)
10. apr. 2026580 kr357 kr (38%)
9. apr. 2026937 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026936 kr182 kr (24%)
7. mar. 2026754 kr179 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret