Gå til hovedindhold

LC Power LC-EQ-A32B mounting kit - for LCD display - black anthracite

LC PowerEAN: 4260070129476
Pris fra 248 krtil 305 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 228 kr 19. apr.

Sammenlign priser på LC Power LC-EQ-A32B mounting kit - for LCD display - black anthracite og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 248 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power LC-EQ-A32B Monteringssæt LCD display 17"-32"
248 kr
Til butik
LC Power LC-EQ-A32B Monteringssæt LCD display 17"-32" billede

Produktinformation

LC Power LC-EQ-A32B - Monteringssæt (drejelig arm) - for LCD display - metal, plastik - sort, antracit (sort) - skærmstørrelse: 17"-32" - skrivebordsmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC-EQ-A32B
EAN: 4260070129476
Varenr.: 1001834621
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power LC-EQ-A32B mounting kit - for LCD display - black anthracite
305 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-EQ-A32B mounting kit - for LCD display - black anthracite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-EQ-A32B mounting kit - for LCD display - black anthracite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK248 kr248 krKøb
2Proshop DK305 kr344 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power LC-EQ-A32B mounting kit - for LCD display - black anthracite

PriceData har fulgt prisen på LC Power LC-EQ-A32B mounting kit - for LCD display - black anthracite i 53 dage. Laveste pris i perioden er 228 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 250 kr.

Den nuværende pris på 248 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for LC Power LC-EQ-A32B mounting kit - for LCD display - black anthracite. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for LC Power LC-EQ-A32B mounting kit - for LCD display - black anthracite de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026248 kr1 kr (0%)
12. maj 2026249 kr1 kr (0%)
11. maj 2026248 kr1 kr (0%)
8. maj 2026249 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026247 kr19 kr (8%)
19. apr. 2026228 kr31 kr (12%)
15. apr. 2026259 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026258 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026259 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026258 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret