Gå til hovedindhold

LC Power Classic 7040B - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning - sort, børstet sort aluminium - USB/Lyd

LC PowerComputerkomponenterEAN: 4260070129834
Pris fra 255 krtil 749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 494 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LC Power Classic 7040B - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning - sort, børstet sort aluminium - USB/Lyd og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 255 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power Classic 7040B Tower ATX Sort
255 kr
Til butik
LC Power Classic 7040B Tower ATX Sort billede

Produktinformation

LC Power Classic 7040B - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning - sort, børstet sort aluminium - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC-7040B-ON
EAN: 4260070129834
Varenr.: 1000620482
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power Classic 7040B - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning - sort, børstet sort aluminium - USB/Lyd
283 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power Classic 7040B - Kabinet - Tower - Sort
298 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LC-Power 7040B midi-tower kabinet - sort
729 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LC-Power 7040B midi-tower kabinet - sort
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power Classic 7040B - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning - sort, børstet sort aluminium - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power Classic 7040B - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning - sort, børstet sort aluminium - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK255 kr255 krKøb
2CS MEGASTORE DK283 kr322 krKøb
3Proshop DK298 kr337 krKøb
4Boligcenter DK729 kr729 krKøb
5Vivas DK749 kr1.948 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power Classic 7040B - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning - sort, børstet sort aluminium - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på LC Power Classic 7040B - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning - sort, børstet sort aluminium - USB/Lyd i 139 dage. Laveste pris i perioden er 254 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 277 kr.

Den nuværende pris på 255 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LC Power Classic 7040B - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning - sort, børstet sort aluminium - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LC Power Classic 7040B - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning - sort, børstet sort aluminium - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026255 kr2 kr (1%)
12. maj 2026257 kr2 kr (1%)
10. maj 2026255 kr2 kr (1%)
9. maj 2026257 kr1 kr (0%)
8. maj 2026258 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026257 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026258 kr4 kr (2%)
27. feb. 2026262 kr3 kr (1%)
21. feb. 2026259 kr2 kr (1%)
16. feb. 2026257 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret